HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Żeby przewody nie leżały na podłodze. 2015/02/04 22:36 #422841

donmichu napisał: Znalazłem jedynie informacje, że ta pętla ma na celu blokować (korkować) prądy wirowe, przez co przewód (?) jest strojony, cokolwiek to znaczy.


Owe strojenie to typowe Dyzmo-Wulkanizmy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Żeby przewody nie leżały na podłodze. 2015/02/25 20:02 #423441

Kolejny poboczny temat.



"Jest to innowacyjny produkt do zastosowań zdrowia, ezoteryki i akustyki. Jego wysoce zorganizowany skład molekularny neutralizuje negatywne zakłócenia. Pierścień węglowy, który może być używany jako bransoleta na rękę: pomaga ofiarom z problemami kręgów szyjnych ,niestabilność szyi i kręgosłupa po silnym wstrząsie: np wypadku samochodowym. Poprawia kondycję fizyczną i zmniejsza stres.

Pomaga zminimalizować problemy scenę dźwiękową. Położenie pierścieni w odpowiednich miejscach lub na samych urządzeniach audio wprowadzają natychmiastową poprawę w dźwięku..."

Kto jest producentem takiego wynalazku?

Odpowiedź: firma kablarska... Van Den Hul.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Żeby przewody nie leżały na podłodze. 2015/02/25 20:56 #423443

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Zostały im ścinki, kawałki po produkcji kabelków i szkoda żeby się marnowały...a-file uwierzą, kupią i ...naturalnie -usłyszą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Żeby przewody nie leżały na podłodze. 2015/02/25 21:50 #423446

Rasowy afil oplącze sobie tym wacka z jajami i po lepszy mu się życie seksualne a wszelkie doznania beda razy dwa co najmniej B) / :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

Re:Żeby przewody nie leżały na podłodze. 2015/03/22 19:04 #423899

Tak też ładnie:lol:
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GG 34320

Żeby przewody nie leżały na podłodze. 2015/03/30 22:36 #424019

W jednym ze sklepów na Taiwanie:

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Żeby przewody nie leżały na podłodze. 2015/03/31 09:07 #424022

I to ma nie drgać ?! :blink:
Zrobili strunę i liczą na to, że nie będzie rezonować zgodnie z tym co dyktuje materiał i długości. Nawet tzw. "zdrowy rozsądek" podpowiada, że rozwiązanie jest do dupy - pierwsze skojarzenie - struna - czyli coś co drga. Ludzie są zabawnie i przerażająco niedouczeni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Żeby przewody nie leżały na podłodze. 2015/03/31 09:11 #424023

Dżonu ale co ma zdrowy rozsądek i logika wspólnego z wyczynową audiofilią..? B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Żeby przewody nie leżały na podłodze. 2015/03/31 11:08 #424025

John 1.5 V napisał: I to ma nie drgać ?! :blink:
Zrobili strunę i liczą na to, że nie będzie rezonować zgodnie z tym co dyktuje materiał i długości. Nawet tzw. "zdrowy rozsądek" podpowiada, że rozwiązanie jest do dupy - pierwsze skojarzenie - struna - czyli coś co drga. Ludzie są zabawnie i przerażająco niedouczeni.

Nawet jakby drgało, to jakie ma to znaczenie i wpływ na dźwięk -będzie bardziej skocznie??? :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Żeby przewody nie leżały na podłodze. 2015/03/31 12:14 #424026

Patrick napisał: Dżonu ale co ma zdrowy rozsądek i logika wspólnego z wyczynową audiofilią..? B)


Noo, w zasadzie sporo, sporo tego co pomiędzy literami gie, o kreskowane, wu, en oraz o.

Poza tym wyczynowcy właśnie "zdrowym rozsądkiem" się kierując podkładaj "dżewo" pod kable, żeby brzmieniu nadać naturalności, a kibelkową ceramikę, żeby utwardzić bas i nadać wyższym rejestrom czystej gładkości.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Żeby przewody nie leżały na podłodze. 2015/03/31 16:26 #424028

Skleić ze sobą trzy kawałki drewna, spiąć od góry sznurkiem i zaśpiewać ko(s)micznie wygórowaną cenę, łechtając przy tym ego potencjalnego klienta czyli cmokającego w salonie półgłuchego podstarzałego audiofila z nadmiarem gotówki i deficytem zdrowego rozsądku. Złoty interes.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Żeby przewody nie leżały na podłodze. 2015/04/01 20:02 #424046

John, jak coś drga jak struna, wystarczy to przycisnąć, jak placem strunę na gryfie gitary.

Zestaw stereo za około milion złotych:

,

I co widzimy na podłodze?



Niczym nie dociążone podstawki pod przewody.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Żeby przewody nie leżały na podłodze. 2015/05/12 21:00 #424606

Ożywię trochę ten wątek rozwiązaniem na to, aby przewody nie leżały na podłodze... i żeby "nie grały" (ukłon w stronę John 1,5V).

Brak obrazka.

Chodzi o to. Na zdjęciu znajdowała się podstawka z nakładką która jest przykręcona do podsyawki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez donmichu.

Żeby przewody nie leżały na podłodze. 2015/05/12 22:48 #424607

Próba wklejenia fotki powiodła się nieco średnio, tudzież słabo, a nawet wcale :S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Żeby przewody nie leżały na podłodze. 2015/05/15 06:58 #424636

Próba 2.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator