HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

iRiver E100 - jakość dźwięku poniżej oczekiwań? 2008/06/01 14:59 #245887

Jest to mój pierwszy post na tym Forum, więc chciałbym serdecznie wszystkich pozdrowić.
Moje pytanie do Was sprowadza się do prośby o ocenę jakości dżwięku w odtwarzaczach Creative ZEN i iRiver E100.
Pytam się ponieważ w wielu zagranicznych recenzjach jakość odtwarzanego dźwięku w E100 określana jest mianem "poniżej oczekiwań, choć lepiej niż średnia w tej klasie produktów". Nie widziałem natomiast porównania bezpośredniego do Creative ZEN. To mnie natomiast najbardziej interesuje ponieważ waham się pomiędzi zakupem jednego, a drugiego. Jeżeli ktoś z Was, drodzy Forumowicze, miał okazję osłuchać się z oboma odtwarzaczami, to prosiłbym o jego opiniew kwestii jakości odtwarzanej muzyki (głównie jazz) przez te grajki. Poza wszelką wątpliwość mam zamiar zakupić słuchawki oddzielnie, więc jakości tych dodawanych z odtwarzaczem nie biorę pod uwagę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

PZDR.

iRiver E100 - jakość dźwięku poniżej oczekiwań? 2008/06/01 15:15 #245889

Creative zen nano plus(taki posiadam), opinia: nic nadzwyczajnego . Jesli zależy Ci na jakości dźwięku odpuść sobie creative

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

iRiver E100 - jakość dźwięku poniżej oczekiwań? 2008/06/01 15:22 #245892

A czy sądzisz, że ZEN nano plus, 'zwykły' ZEN i cała linia tych odtwarzaczy korzysta z podobnego schematu przetwarzania dźwięku, tzn. czy to prawdopodobne, że ZEN i ZEN nano brzmią podobnie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

PZDR.

iRiver E100 - jakość dźwięku poniżej oczekiwań? 2008/06/01 18:09 #245925

Nie wiem, trzeba by posłuchać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

iRiver E100 - jakość dźwięku poniżej oczekiwań? 2008/06/02 14:30 #246066

jak iRiver to E10 badz IFP to sa dobre odtwarzacze, na bank beda lepsze od Creativow.
Creative nie sa zle bywaja i ciekawie grajace modele ale jednak wole od nich iRivera bo przynajmniej wiem ze nie bedzie pudla - co najwyzej bedzie przyzwoicie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

meloman
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator