HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słuchawki do playera mp3, douszne - co polecacie 2008/05/03 16:56 #241525

Tak jak w temacie -szukam słuchawek dousznych do odtwarzacza mp3, które będą oferować naprawdę b dobrą jakość dzwięku ( przedewszystkim bas ). Nie szukam słuchawek, które wkłada się głęboko do ucha ( wiecie o co mi chodzi xD ) tylko takich typu mx 550 ( czytałem żę są w miarę dobre, ale z basem jest słabo więc one chyba odpadają ). Myślałem nad kupnem koss sporta pro, w teście czytałem że mają b dobry dzwięk a i cena jest też przystępna ( posiadają jeden mankament - są duże w porównaniu do słuchawek dousznych ). Czytałem dużo na temat różnego rodzaju słuchawek na stronach producentów, ale jak wiadomo najlepiej o ich jakości przekonać się samemu ( ja nie mam takiej możliwości, ponieważ mieszkam w miejszym mieście gdzie nie ma sklepu audio z prawdziwego zdarzenia, więc sam nie przetestuję, dlatego też chciałbym abyście mi pomogli w wyborze słuchawek.)
Kwota jaką chciałbym przeznaczyć na nie to 100-150 zł ( coś w tyhc granicach, można zawsze zwiększć budżet jeżeli produkt jest naprawdę tego wart).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki do playera mp3, douszne - co polecacie 2008/05/06 20:14 #242011

Jezeli zalezy Ci na basie to bierz te Kossy o ktorych piszesz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator