HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

MP3 z filmikami 2008/04/20 19:44 #239363

  • resspEct_84
  • resspEct_84 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • High-fidelity
  • High-fidelity
  • Posty: 3990
Witam.


Interesuje mnie dzwiek plus obraz. Nie wiem czy rzucac sie na MP4? Czy jest jeszcze jakas opcja? Cena mysle okolo 400zl.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

MP3 z filmikami 2008/04/22 22:50 #239745

  • resspEct_84
  • resspEct_84 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • High-fidelity
  • High-fidelity
  • Posty: 3990
Chyba nie sprecyzowalem. Chcialbym ogladac/sluchac pokazy, turnieje, ew jakies koncerty. Nie wiem w jakim formacie, im wiecej tym lepiej. Sluchawki na stanie to AKG 240 Studio i Creative Zen Aurvana.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

MP3 z filmikami 2008/04/30 23:53 #241191

www.mp3store.pl/,Odtwarzacze%20f ... 131054.htm
Nie jest to może Cowon A3 ( www.agito.pl/Cowon/Cowon_iAudio_ ... tml?bid=39 ) ale da rade i nie jest to MP4 tylko normalne PMP.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pianocraft, Cowon A3, Sony MDR-E931LP, AKG K414P. WOW

MP3 z filmikami 2008/05/01 15:45 #241256

  • resspEct_84
  • resspEct_84 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • High-fidelity
  • High-fidelity
  • Posty: 3990
Zibi dzieki za podpowiedz chodz...

Kolega zadal mi pytanie: "dlaczego nie wezmiesz konsoli PS Slim"? Jak sie ma to urzadzenie do dzwieku/obrazu? Moze jakis palmtop...? Stawiam glownie na filmy, wielkosc matrycy w PSP/Palmie niewatpliwie wieksza... Jak to jest ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

MP3 z filmikami 2008/05/03 12:39 #241486

Jeśli idzie o obraz to owszem konsolka PSP ma lepszą matryce niż jakikolwiek palmtop w tej cenie, jednak jest to PSP czyli sprzęt głównie do grania i przy obsłudze mediów nie tak intuicyjny, jakść dźwięku za jakimkolwiek odwarzaczem w tej cenie, przecież to głónie sprzęt do grania. Cena karty pamięci do Sony jest zawyżona co dodatkowo podnosi cene. No chyba że kupisz używaną... Ale mówimu o nowych sprżetach prawda? Palmtop dobrze sobie poradzi tylko z obrazem a dźwięk będzie tragiczny za to pewnie zapomnisz z jakich powodów go kupisz. ma tyle genialnych funkcji i ma tak wiele ciekawych sposobów możesz go wykorzystać że będzesz zachwycony. Jednak uwaga w tym zakresie cenowym pracować będzie około 3 do 5 godzin. oczywiście używany.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pianocraft, Cowon A3, Sony MDR-E931LP, AKG K414P. WOW
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator