HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Discman 2008/03/29 12:52 #234098

Witam
Nie będę się rozpisywał po prostu potrzebuję discman'a z możliwie jak najlepszą jakością dźwięku. Jeśli ktoś ma doświadczenie w tej materii to proszę o jakąś sugestię.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"nic co ludzkie nie jest mi obce" - dr Hannibal Lecter

Discman 2008/03/29 12:57 #234099

Gdybys dorwal w dobrym stanie sony d- ne900, albo jeszcze lepiej d-ne1. Kiedys szukalem czegos przenosnego, a ze byl to "schylek" zatem wybor nie byl zbyt duzy. Jednak trche modeli mialem mozliwosc przetestowac. M.in. Panasonic 810 (tak bardzo chwalony w hifi i muzyka). 900 sonego zabrzmiala jeszcze lepiej, niestety na 1 nie bylo mnie stac (900 kosztowala wtedy 1099 zl). Odtwarzacz (900) sluzy mi do dzisiaj, naprawde polecam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discman 2008/03/29 13:06 #234104

Dziękuję Ci :) Czy tego d-ne1 można jeszcze kupić nowego czy tylko sh ?
Czy coś może konkurować z tym modelem ? Czekam na dalsze propozycje ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"nic co ludzkie nie jest mi obce" - dr Hannibal Lecter

Discman 2008/03/29 13:12 #234107

velo napisał: Dziękuję Ci :) Czy tego d-ne1 można jeszcze kupić nowego czy tylko sh ?
Czy coś może konkurować z tym modelem ? Czekam na dalsze propozycje ;)


Pamietaj, ze to juz byla koncowka. To juz cd/mp3- niestety. Nowy ne1? Nie sadze, to jednak troche lat minelo. Problem w tym, ze praktycznie wszyscy od tego odchodza pakujac sie w flash

A moze pomysl nad odtwarzaczem flash, ktory odtwarza np flac. Jest mniejszy ( i to sporo), pojemniejszy, no i plyty sie nie niszcza.

Nie wiem jak z serwisem. Jesli discman padnie na gwarancji jest szansa, ze go naprawia. A co potem?

ps
Jak bardzi Ci zalezy mozesz poszukac jeszcze d-ne10 (nastepca 1)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discman 2008/03/29 13:19 #234110

Taki flac może i byłby dobry gdybym zatrudnił murzyna który najpierw pozgrywałby mi wszystkie cd...chciałbym pominąć ten proces dla swojego czystego sumienia bo wiesz...nowe programy do zgrywania płyt, inne napędy żeby to dobrze pozgrywać itd. itp. nie będę spał po nocach bo będę miał koszmary ;)

PS. Sam wiesz jak to jest...wczoraj kupiłem słuchawki Bose on-ear a dzisiaj już myślę jakie będą następne ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"nic co ludzkie nie jest mi obce" - dr Hannibal Lecter

Discman 2008/03/29 13:23 #234113

Ale cos za cos. Albo malo wygodny discman, i mnostwo miejsca na plyty, albo maly odtwarzacz z duza pamiecia.
Jesli sie poruszam, wygoda i ilosc zajmowanego przez sprzet miejsca jest priorytetem. Dlatego 900 lezy sobie w szafie na sytuacje awaryjna, a kiedy wychodze zabieram "male czerwone gówienko" :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Discman 2008/03/29 13:32 #234119

smykus_likas napisał: Ale cos za cos. Albo malo wygodny discman, i mnostwo miejsca na plyty, albo maly odtwarzacz z duza pamiecia.
Jesli sie poruszam, wygoda i ilosc zajmowanego przez sprzet miejsca jest priorytetem. Dlatego 900 lezy sobie w szafie na sytuacje awaryjna, a kiedy wychodze zabieram "male czerwone gówienko" :)

Mam tego świadomość i zdecydowałem się na mało wygodnego discman'a...przynajmniej sen będę miał lepszy po targaniu płyt ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"nic co ludzkie nie jest mi obce" - dr Hannibal Lecter

Discman 2008/05/01 17:17 #241269

Polecam ze swojej strony sony d-ne720. Bardzo udany model. Sam taki posiadam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator