HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/03/28 22:05 #233989

A ja mam od niedawna SE w950i. Jak na razie nie zmienilem fabrycznie dołaczonych słuchawek, więc dzwięk raczej nie zachwyca.
Miałem kiedyś okazje posłuchać motorole rokr e1 + fabrycznie słuchawki. Dźwięk jest super na tym zestawie! Dynamika, szybkość i piękna góra bez jazgotu. Miałem wrazenie ze lepiej gra niz niektore sprzęty hi-fi:).
Jednym słowem: chce sie tego słuchać. E1 to juz stary model, bajerów nie ma, kamera vga robi beznadziejne zdjecia. Ale dźwięk jest super. Aha i jakosc plastikow i montazu obudowy jest pierwsza klasa, nic sie nie rusza nic nie skrzypi.
Wymienie słuchawki w moim SE i zobacze co potrafi:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nad C320+Nad C521i+Amc T7+Koda K-2000B

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/04/01 07:31 #235311

W810i nie jest do wszystkiego, to telefon z walkmanem, a aparat to tylko dodatek (zreszta niezly jak na dodatek). Popatrzcie sami w jakich pieknych okolicznosciach przyrody mieszkam :(
Zdjecie leciutko rozjasnione i pomniejszone w PS.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

rcd 965bx-->mf v-dacII-->roksan kandy==»epos m15.2/dt990pro

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/04/01 23:27 #235586

Nigi, szumy chyba tez usuwales? (albo juz w telefonie jest taka funkcja)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nad C320+Nad C521i+Amc T7+Koda K-2000B

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/04/02 05:42 #235655

No, moze troszke chrome zmniejszylem w noise ninja, nie pamietam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

rcd 965bx-->mf v-dacII-->roksan kandy==»epos m15.2/dt990pro

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/04/02 18:10 #235801

KoRnik\n

Ja miałem przez jakiś czas Nokię 5300 i właśnie miałem nadzieję, że będzie można posłuchać sobie czegoś dosłownie przez 15 minut w autobusie, a i zrobić zdjęcie czegoś ważnego, jakiegoś wywieszonego planu zajęć albo innej pierdoły. Zapomnij.


Nie ma co sie dziwic bo to beznadziejny telefon.

Ktos by pomyslal ze to fotki z telefonu? Zdjecia tylko pomniejszylem bo ladowaly sie dlugo.












I tu fajna opcja Panaorama, przydaje sie na jakis wyjazdach:
img340.imageshack.us/img340/2002/panoramazi8.jpg

Moim zdnaiem w zupelnosci wystraczy dla normalnego czlowieka posiadajacego aktualnie jakiegos njiedrogiego kompakta. Plusem jest to ze mam zawsze aparat przy sobie.

Wracajac do tematu. najlepszymi muzycznymi telefonami sa SE z serii W. Ze starszych np W950i, a z nowszych np W960i, W910i lub cos innego z Walkmanem 3.0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Yamaha A-S2000, Yamaha CD-N500, Stello DA100 Signature, BMN S3, Straight Wire, Wireworld, Sommer, Canare

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/05/17 20:52 #243690

Jestem szczęśliwym posiadaczem telefonu Nokia E51, telefon bardzo porządny, mnogość funkcji: wifi, szybki procesor, dobry wyświetlacz itp. ale jakość dźwięku jest tragiczna i nawet w autobusie po chwili bolą uszy.
Myślałem że po zmianie słuchawek będzie lepiej bo na załączonych przez producenta nawet rozmowa źle brzmi, ale nie jest on w stanie wysterować żadnych bo ma za małą moc.
Czy podłączenie słuchawek bluetooth mogłoby sprawę poprawić?np. takich:
<!-- m --><a class="postlink" href="www.vedia.pl/98,,,news.php">www.vedia.pl/98,,,news.php
Nie bardzo mam ochotę kupować odtwarzacz mp3 i kolejne urządzenie do kieszeni pchać.
Jak jest z kompatybilnością i jakością dźwięku w takich słuchawkach?
Biorąc sprawę na chłopski rozum to pomijamy konwersję do analogu w telefonie i dźwięk zależy od chipu w słuchawkach, a ten może być porządny jak w linku wyżej Wolfson WM8976G.
Jednak zdaje sobie sprawę że dużo może zależeć od transferu przez bluetooth.Jaki jest stopień kompresji tego standardu i jak wpływa on na muzykę?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator