HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/03/14 10:34 #228961

Witam
Ponieważ nie przepadam za noszeniem wielu gadżetów jednocześnie chciałbym mieć jedno urządzenie do wszystkiego (telefon, odtwarzacz, radio, internet itd). Wiem że jak wszystko to przeważnie nic naprawdę dobrze ale jakieś kompromisy jednak w życiu obowiązują. Jako że w telefonie podstawowy nacisk kładę na jakość odsłuchu (oprócz rzecz jasna funkcji telefonu w telefonie :) ) to chciałbym zapytać która z komórek obecnych na rynku wg Was gra najlepiej. Z własnych odsłuchów mogę powiedzieć że w chwili obecnej najlepsze są SonyEricsony serii W. Mam W810 i gra całkiem nieźle. W międzyczasie odsłuchiwałem różne Nokie (N70, N73, N95), sagemy i samsungi ale SE zawsze był lepszy.
Wymaganiem dodatkowym dla komórki byłoby odtwarzanie formatów bezstratnych (co najmniej flac i monkey audio).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Tomek

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/03/14 21:00 #229112

tomaszna napisał: Wymaganiem dodatkowym dla komórki byłoby odtwarzanie formatów bezstratnych (co najmniej flac i monkey audio).

Tak to chyba tylko w ERZE. I jeszcze żeby DIVXy odtwarzała?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Dyplomata to człowiek, który dwa razy pomyśli zanim nic nie powie."
Mało pisz dużo czytaj, to fajnie będzie na forum.

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/03/14 21:55 #229143

raczej zapomnij . a nawet jeśli jakiś telefon odtwarza te formaty to robi to raczej marnie. komórka nadaje się tylko do dzwonienia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.lowcyburz.pl/forum/index.php
Xindak A06 CD Xindak Kef Q5

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/03/15 10:34 #229280

Nie bardzo mnie przekonałeś, wydaje mi się że najnowsza generacja komórek z systemami operacyjnymi, po wgraniu odpowiedniego odtwarzacza będą odtwarzać te formaty.
np.
www.gsmarena.com/sony_ericsson_x ... 1-2246.php

Pewnie trochę kosztuje ale biorąc pod uwagę jego inne zalety może warto.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Tomek

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/03/15 10:47 #229284

Nie bardzo mnie przekonałeś, wydaje mi się że najnowsza generacja komórek z systemami operacyjnymi, po wgraniu odpowiedniego odtwarzacza będą odtwarzać te formaty.
np.
www.gsmarena.com/sony_ericsson_x ... 1-2246.php

Pewnie trochę kosztuje ale biorąc pod uwagę jego inne zalety może warto.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Tomek

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/03/15 10:57 #229286

To mój pierwszy post na forum, więc witam :)

Co do komórki, sam nie mam niestety doświadczenia z grającymi telefonami, ale znalazłem na forum.mp3store taką opinię o htc tytn (najprawdopodobniej II)
forum.mp3store.pl/index.php?s=&s ... t&p=309365

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/03/15 13:34 #229318

Najlepiej to dać sobie spokój. Bo komórki jeszcze długo nie będą dobrze wykonywały tych wszystkich funkcji, które "niby" mają. Ani toto zdjęć nie robi takich, jak choćby najtańsza normalna cyfrówka, ani nie gra tak jak taniutki Creative Zen Stone albo iPod Shuffle. Ja miałem przez jakiś czas Nokię 5300 i właśnie miałem nadzieję, że będzie można posłuchać sobie czegoś dosłownie przez 15 minut w autobusie, a i zrobić zdjęcie czegoś ważnego, jakiegoś wywieszonego planu zajęć albo innej pierdoły. Zapomnij. Dźwięk był raczej średni, a aparat po prostu beznadziejny. Raz chciałem zrobić fotkę takiej ulotki żeby mieć adres do firmy i telefon. Gdzie tam! Mimo, że literki były naprawdę duże, świeciło słońce, aparat w tym telefonie za nic w świecie nie mógł zrobić wyraźnego zdjęcia. Później Nokia zaczęła się psuć, jak to Nokia. Poszedłem kilka razy do serwisu aż zrezygnowałem i sprzedałem w jakiejś budzie. Teraz mam prostą jak młotek, ale lekką jak piórko Motorolę F3. Do dzwonienia i sms-owania. Tyle. Zdjęcia zostawmy aparatom, a muzykę poważnym odtwarzaczom.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/03/19 07:47 #230961

A tu sie nie do konca zgodze. To nie hi-end, ale...

Mam w810i i zdjecia to robi naprawde ok jak na telefon i ma autofocus i 2megapixele. Nokia co ja miales to przy tym padaka (no offence).
Jako player mp3 tez jest ok, wole co prawda walkmana na cd, ale to dla tego, ze nie chce mi sie co troche kompresowac i wgrywac na karte coraz nowe plyty, no i cd brzmi czysciej na gorze, ale tu chyba format wiecej znaczy niz grajek. Telefon natomiast o dziwo z px100 gra glosniej niz walkman z nimi!

Zaznaczam ze nie podlaczam do w.w. urzadzen przenosnych hi-endowych sluchawek (oba klekaja juz ze zwyklymi hd555) ani nie uzywam ich jako zrodel.

W sumie kupilem ten stary (2letni) model bo byl lepszy niz nowosci SE i innych firm dla mnie (kamera 2mega z AF - dobra do pamiatkowych fotek, ktore mozna odbic 15x10) klawisze, zasieg, ergonomia, swietne oceny uzytkownikow + niska cena.

Troche o nim i innych na witrynie: www.mobile-phones-uk.org.uk/sony ... -w810i.htm

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

rcd 965bx-->mf v-dacII-->roksan kandy==»epos m15.2/dt990pro

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/03/19 07:52 #230962

Najwiekszy plus to, ze zawsz go mam w przeciwienstwie do aparatu i odtwarzacza mp3. Zreszta nie mam innego mp3 bo dla mnie iPody itp modne g...o to strata pieniedzy. Lepiej kupic za to kilkanascie plyt. A telefon i tak kazdy "musi" miec wiec przy okazji...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

rcd 965bx-->mf v-dacII-->roksan kandy==»epos m15.2/dt990pro

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/03/19 11:15 #231004

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/03/19 11:25 #231009

np.urządzenia wielofunkcyjne: drukarka,skaner,fax w jednym :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

D.O.N.S.&Dbn feat.Kadoc-The Nighttrain

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/03/19 13:15 #231046

Bartin23 napisał: np.urządzenia wielofunkcyjne: drukarka,skaner,fax w jednym :lol:

Zdaje mi się, że masz wzmacniacz, przedwzmacniacz i ich siejące zasilanie w jednym, to musi być padaka. :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/03/20 12:20 #231349

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Niektórzy sobie cenią takie "All-In-One" :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/03/20 14:59 #231393

Mam Samsungo SGH Z370 i jak dla mnie wystarczy. Jak gdzieś idę to mam muzyczkę w kieszeni. Zdjęcia też całkiem znośne jak na aparat za taką cenę. I zawsze mam go przy sobie :) Polecam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jestem zielony jak trawka na wiosnę ;)

Najlepsza komórka do odtwarzania muzyki 2008/03/21 21:37 #231823

nabuchonodozor napisał: Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.

nabuchonodozor
Skoro tak mówisz to znaczy że słuchałeś tego SE810i
O ile pamiętam to przy okazji HiFi z amplitunerów wielokanałowych aż tak radykalny nie jesteś byłeś.
Porównywałem ostatnio SE810i z kilkoma odtwarzaczmi MP3 (m.in. zdaje się iRiver T10 i Sony NWZ cośtam) i SE dla mnie był porównywalny jeśli nie lepszy.
Za każdym razem na własnych słuchawkach AKG k26p.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Tomek
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator