HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

gwizd pisk z glosnikow dziwny dzwiek .....prosze o pomoc 2009/12/08 22:24 #315574

witam serdecznie mam nastepujacy problem posiadam samochodzik w ktorym chcialem zamontowac moj sprzet car audio ...problem polega na tym ze po podlaczeniu sprzetu okazalo sie ze przy dodawaniu gazu (zwiekszaniu obrotow silnika ) sluchac wyrazny pisk z glosnikow ..dokladnie opisze cala instalacje posiadam radyjko alpina 9812rg do tego podlaczone sa 2 wzmacniacze Phoenix Gold QX2350+QX4150 do jednego (2 kanalowego) podlaczony jest woofer focal 33v natomiast do 2 wzmacniacza 4 kanalowego podlaczony jest system 3 drozny infinity na wstegach (w samochodzie jest to przod) natomiast tyl sa to 4 glosniki jbl seri power ( 2 sztuki 16 cm model p-62 oraz 2 sztuki 10 cm model p-42 w drzwiach) i wlasnie martwi mnie to ze wlasnie na tym wzmacniaczu slychac pisk (niestety na focalu nie jestem wstanie uslyszec czy cos jest nie tak) ...radio daje tylko sygnal nie jest podlaczony pod nie zaden z glosnikow..instalacja elektryczna wyglada tak kabel plusowy puszczony od akumulatora posiada (bezpiecznik) przekroj 0.8 cm badz 1 cm nie jestem pewien ,minus puszczony od karoseri auta ...nie posiadam kondensatora..... Pisk jest bardzo uciazliwy i chcial bym sie go pozbyc czu moze byc to wina uszkodzonego alternatora ??? czy moze cos z masa auta byc nie tak ,moze to wina ze kable czincza zostaly poprowadzone obok zasilajacych ( w home audio ma to znaczacy wplyw) ...moze ktos z was wie jak sie pozbyc tego problemu bo szczeze mowiac odechciewa mi sie sluchac muzyki jesli slysze w tle straszny pisk !!! slyszalem cos o filtrach antyzakluceniowych ale nie wiem czy zalatwi to sprawe prosze o kontakt na gg 9623922 zawsze jestem niedostepny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Klinika leczenia dzwiekiem by LUXMAN SQ707 69 ROK →ACOUSTA 115 + SZEROKOPASMOWCE →→QED QUNECT 2→MONSTER Z2→NAD C 521i... CAR AUDIO→ 2 RAZY FOCAL LUX 33V2→ETON PA2802→SONY MEX5DI→ZESTAW JL AUDIO XR650-CS→RIBBON TWEETER ORAZ MID BASS INFINITY REFERENCE→ZESTAW McINTOSH MSS 630→STEG AG SERIES 4X45WATT

gwizd pisk z glosnikow dziwny dzwiek .....prosze o pomoc 2009/12/11 02:11 #315880

PROBLEM ROZWIAZANY NASZCZESCIE :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Klinika leczenia dzwiekiem by LUXMAN SQ707 69 ROK →ACOUSTA 115 + SZEROKOPASMOWCE →→QED QUNECT 2→MONSTER Z2→NAD C 521i... CAR AUDIO→ 2 RAZY FOCAL LUX 33V2→ETON PA2802→SONY MEX5DI→ZESTAW JL AUDIO XR650-CS→RIBBON TWEETER ORAZ MID BASS INFINITY REFERENCE→ZESTAW McINTOSH MSS 630→STEG AG SERIES 4X45WATT
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator