HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

wymiana głośników xsara picasso 2009/08/14 16:13 #301688

  • krisdebowski
  • krisdebowski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 400
prosze o poradę co zrobić...chce wymienic głosniki w moim picasso, ale zostawiam radio firmowe i nie chce za dużo kombinowac, jedynie głosniki zmienić.. no i potrzebuje tweeter + drzwi przód 165mm + drzwi tył 130 mm... no i się zastanawiam jaka będzie różnica miedzy jakims podstawowym zestawem z allegro (taki no name) co mnie wyniesie ze 100 zł góra, albo jakies boschmany co mnie wyniosą 150 zł czy też coś firmowego typu herz czy helix co mnie wyniesie pewnie ze 300 zł... prosze o pomoc w ustaleniu prawidłowej drogi rozwiazania sprawy...kasa jest wazna, ale przede wszystkim efekt jaki osiągnę ... w samochodzie chce by muzyka po prostu była a z firmowych pierdziawek po prostu mnie drażni...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

wymiana głośników xsara picasso 2009/08/20 18:11 #301954

polecam dołożyć do głośników Powerbass (wiem, nazwa odstrasza :lol: )
essa.com.pl/oferta/index.php?id= ... 79&kid=179

mam 13-stki + gwizdki z tyłu i nie spodziewałem się że te maleństwa mogą mieć taki przyjemny, niedudniący bas (i potrafią zagrać głośno bez zniekształceń), a co dopiero 16-stki
ogólnie ich dźwięk określiłbym jako bardzo "miękki" i ciepły, przyjemnie się ich słucha

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kino 5.1/stereo -> Infinity Kappa 7.2 + BK XXLS400 + Denon 2106 + Yamaha C-60 -> Sansui BA-F1 / Nad 2600A
gg: 3954852
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator