HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Cabasse Caprera - opinie/jaki to poziom grania? 2022/12/31 10:50 #451864

  • Mechanik Kudelski
  • Mechanik Kudelski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 25
Cześć. Mogę kupić te kolumny od znajomego, znajomego. O cenie jeszcze jeszcze nie rozmawialiśmy ale pewnie będzie dobra. Czy możecie coś napisać o tych kolumnach? Znalazłem tylko tutaj o nich wzmiankę usera @Patrick, że niby są niezłe ale o samych głośnikach nic a w necie też mało (kilka razy ktoś o nie pytał ale odzewu brak). Jeżeli ktoś miał to może napiszę z czego się przerzucił na te Cabasse lub czym je zastąpił, żeby był jakiś punkt odniesienie :)
hi-fi.com.pl/forum/1-stereo/24752-przejs...10&start=%1$d#411269
To są te, tylko on ma chyba 350 a nie 352 i takie czarne fronty, ala ze skóry
www.tnt-audio.com/casse/cabasse-caprera_e.html

Najlepszego w Nowym Roku :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cabasse Caprera - opinie/jaki to poziom grania? 2023/01/01 23:09 #451867

  • Mechanik Kudelski
  • Mechanik Kudelski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 25
Nic???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cabasse Caprera - opinie/jaki to poziom grania? 2023/01/04 08:27 #451872

Nie spodziewaj się zalewu opinii. Cabasse, niezależnie od tego, że jest dobrą firmą, nie było zbyt popularne w Polsce, a już znajomość tego konkretnego modelu zapewne jest marginalna. Jeśli to znajomy to pozostaje Ci tylko bezpośrednie przekonanie się co akustycznie są warte, ewentualnie szukanie na zagranicznych forach, aczkolwiek z pobieżnego przejrzenia widzę, że też na świecie było słabo, zapewne z tych samych przyczyn co w Polsce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cabasse Caprera - opinie/jaki to poziom grania? 2023/01/14 12:43 #451877

  • Mechanik Kudelski
  • Mechanik Kudelski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 25
Cabasse Caprera właśnie przyjechały, z ojczyzny czyli Francji :)
Dla potomnych, jakby się ktoś kiedyś zastanawiał a w zasadzie jakby miał okazję kupić, bo na sprzedaż ich nie ma w ogóle; teraz nie dziwię się dlaczego. Grają z Jadis da30, i to grają że ho ho ho :) Nie będę pisał za ile kupiłem, bo nie o to chodzi, ważne jest to, że może nie połknęły ale zagrały wyraźnie lepiej niż Audio fizyki Spark 5 i Eposy m22. Jakby ktoś szukał głośników do lampy to brać i nie wnikać. Z rok temu widziałem na sprzedaż, za nie całe 2 koła ktoś sprzedawał ale lekko rogi poobijane dlatego odpuściłem a to cena śmieszna była za takie granie. Teraz zapłaciłem za trochę więcej ale stan idealny. Podłączone do tranzystora - tak sobie ale ok. Lampa = bajka :) Tak sobie z Densenem wyglądało jak już podłączyliśmy do lampy. Przed nawet z Denkiem było zajebiście.
Szukajcie a znajdziecie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator