HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Klipsch R-620F a wzmacniacz jaki? 2022/07/10 23:51 #451531

Witam,
chciałem zacząć swoją przygodę z kolumnami stereo. Padło na Klipsch R-620f, salon ok. 20-25m2. Zamowione w cenie 2tys, jeszcze nieoplacone wiec ew moge sie z tego zakupu wycofac, jesli jest to zly wybór.

Jaki wzmacniacz do nich? Sprzet bedzie podlaczony wydaje mi sie rowniez do tv, do tej pory uzywalem soundbara +sub.

Czytałem, ze dobra opcja do nich jest Magnat R780 ale jakos nie przemawia do mnie wizualnie. Ostatnio widzialem oferte dobra na Denon AVR-X1700H, w podobnej cenie, wiem ze jest do 7.1 ale byc moze rozszerze sie do kina domowego :P.
Wpadło mi tez w oko coś prostego w stylu Yamaha R-S202D za 1400 czy ten by byl wystarczajacy?, ale z drugiej np polecany Yamaha MusicCast R-N602 z polaczeniem ze spotify. Niestety nie mam bladego pojecia. Budżet nie jest jakos ograniczony ale na start mysle ze nic drogiego nie ma nadzwyczajnego sensu ze wzgledu na moja ignorancje w temacie.

Na pewno:
- podlaczenie pod tv i korzystanie z tv (uklad w pokoju uniemozliwia mi aktualnie 5.1 i wiecej)
- muzyka, glownie streaming z tv z aplikacji plus bluetooth z telefonu, w przyszlosci moze winyle.

Teraz pytanie jak z jakoscia dzwieku muzyki przy streamingu czy bluetoothie, czy ta opcja yamahy z wifi i wbudowanym polaczeniem ze spotify bezposrednio da odczuwalnie lepsza jakosc dzwieku? Jakies ogolne porady i bardziej szczeglowe do wyboru bylyby mile widziane. Dziekuje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator