HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wzmasniasz słuhawkowy Xcan-V3 2005/05/22 18:35 #32930

Czy ktoś wie,albo ma jakieś doświadczenie,jakimi kablami podpina się taki wzmacniacz do CD i potem do wzmacniacza.Cz wymiana lamp w tym wzmacniazczu obecnie są to lampy
Philipsa JAN6922 na innego producenta będzie miało wpływ na brzmienie tego wzmacniacza.Myślę o lampach Rosyjskich.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wzmasniasz słuhawkowy Xcan-V3 2005/05/23 10:57 #32974

Marek Habas napisał: Czy ktoś wie,albo ma jakieś doświadczenie,jakimi kablami podpina się taki wzmacniacz do CD i potem do wzmacniacza.

Normalnymi RCA. Z "line out" we wzmacniaczu (np. od pętli magnetofonowej) do "line in" w musicalu.

Marek Habas napisał: Cz wymiana lamp w tym wzmacniazczu obecnie są to lampy Philipsa JAN6922 na innego producenta będzie miało wpływ na brzmienie tego wzmacniacza.Myślę o lampach Rosyjskich.

Powinna mieć. Nie wiem bo nie eksperymentowałem akurat z tym urządzeniem, ale lampy philipsa są dosyć nijakie w brzmieniu. Spróbowałbym Sovteki albo jugosłowiańskie Ei (te drugie lepsze, ale trudniej dostepne). A jak będzie za ostro to mozna wstawić JJ - miód wtedy będzie spływał aż zaklei uszy. Takie są JJ - jednak kosztem szczegółu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Wzmasniasz słuhawkowy Xcan-V3 2005/05/23 17:58 #33015

  • Sajmon
  • Sajmon Avatar
  • Gość
  • Gość
Mam ten wzmacniacz i podłączony jest tak jak Ci opisał Lolo.
Co do wymiany lamp to też miałem ochotę poeksperymentować, ale ponoć te philipsy mają taki kształ, że inna lampa nie "wejdzie" do tego wzmacniacza.

Pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator