HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Integra za 1200 zł - zrobi ktoś? 2005/05/21 17:00 #32851

Witam - czy moglibyscie mi podać namiary na kogoś, kto zrobiłby integrę (chodzi tu oczywiście o DIY) do 1200 zł do budżetowego systemu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

TomeK

Integra za 1200 zł - zrobi ktoś? 2005/05/21 19:40 #32860

Spróbuj pogadać z Andrzejem Markówem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Integra za 1200 zł - zrobi ktoś? 2005/05/22 10:17 #32894

Jak najbardziej. Nie podam ci co gdzie i jak bo niewiem ale wiem z doswiadczenia - mam kolege elektronika , ze czesci to niewielki procent ceny sprzetu powiedzmy jakieś 20-30% wiec zrobienie budrzetowego wzmacniacza za 1200 zeta jest jak najbardziej możliwe. Inna sprawa czy bedzie to udana konstrukcja . Jeżeli ten ktoś co bedzie ci go składał zna sie na rzeczy to całkiem mozliwe że wzmak bedzie ok. Z drugiej strony za te pieniadze kupisz juz bardzo dobre wzmacniacze z drugiej reki . Ot chocby Maranz PM 7000 czy jakis tańszy model rotela . Polecam ci to drugie wyjście tzn kupno orginalnych urzadzeń z drugiej reki .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MUZYKA

Integra za 1200 zł - zrobi ktoś? 2005/05/22 13:10 #32898

Gainclone z porzadnych podzespołów powinien kosztować mniej więcej tyle. Na konkurencyjnym forum bez problemu znajdziesz kogoś, kto taki wzmacniacz wykona.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Integra za 1200 zł - zrobi ktoś? 2005/05/23 16:13 #33009

laguz@o2.pl - słyszałem jak grają produkcje tego pana i szczerze polecam.Napisz do niego,możesz powołać się na mój nick "hit27".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Integra za 1200 zł - zrobi ktoś? 2005/05/23 23:16 #33054

Witam
Jesli ktos zbuduje Ci integre za 1200zl (w tym czesci) to albo to bedzie pozbijana z desek pajęczynka na super glue ze scalakiem w roli głównej, albo ten ktoś nie ceni swojej pracy ani czasu. Zbudowanie dobrego wzmacniacza to spora praca przy projektowaniu i budowie. To się tylko opłaca jeśli budujesz sam dla siebie, lub ktoś bardzo dobrze zapłaci. Koszt części dla takiej integry wyniosłby około 700zl w najprostszej formie. Do tego należy doliczyć problem zdobycia podzespołów, projekt, wykonanie obwodów drukowanych obudowa itd itp - masa roboty za pozostale 500? + ryzyko niezadowolenia klienta i tego ze cos nie wypali. Kto sie podejmie?
Jasne że przeplacamy kupujac wzmacniacze w sklepie, koszt czesci to ulamek tego co placimy, szczegolnie ze firma kupuje je o wiele taniej niz my w sklepie. Różnica polega na tym że koszt produkcji takiego wzmacniacza w takiej firmie jest smieszny, a ręczna robota? - w dobrym wykonaniu musi kosztować...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

OraEtLabora

Integra za 1200 zł - zrobi ktoś? 2005/05/23 23:58 #33061

W tej cenie bedzie juz nowiutka Yamaha AX - 396 i trudno sobie wyobrazic, ze ktos za taky pieniadz zrobi cos, co bedzie rownie dobrze wyposazone i do tego tak zagra. Za 1500 juz kupisz NADa lub Cambridge Audio.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator