HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Używane, uszkodzone BOSE QuietComfort15 - nówiki 800zł+ 2018/03/01 14:35 #441870

Witam,
Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc wszystkich serdecznie pozdrawiam. Do rzeczy:
Posiadam na sprzedaż słuchawki renomowanej firmy BOSE modelem jest chyba napis na nausznikach tzn. Quiet Comfort 15. (mogę się mylić sprzęt mam ponad 6lat) i niestety nie posiadam do niego żadnego papierku. Słuchawki kosztowały mnie wtedy grubo ponad 800zł.
Jak wiadomo po kilku latach nauszniki w słuchawkach nausznych oraz górna listwa lubią się zacząć przecierać i tak taż zaczęło się robić w tym wypadku - to samo działo mi się z Sennheiserami 315, których obecnie używam - nie wpływało to w istotny sposób na komfort użytkowania, więc najprościej mówiąc to olałem.
Natomiast od ~roku dźwięk w obu słuchawkach zaczął sukcesywnie cichnąćać aż na chwilię obecneą jest niemal niesłuszalny. (przy dźwięku w wiezy na full).
Oto informacja jaką otrzymałem przed chwilą od Pana z serwisu BOSE: należy z tym przyjechać i przelutować wnętrze głośników lub coś w nich wymienić (staram się oddać sens wypowiedzi, nie pamiętam dokładnych stwierdzeń, brzmiało to oczywiśie bardzej profesjonalnie). Koszt miałby wynieść ok. 400zł od max 500zł. Obiecali w tej kwocie wymienić również nauszniki na nowe i cyt. "jeżeli się uda" to górną listwę.
Wracając do aspektów technicznych słuchawek to kabel z jackami (pozłacanymi, oczywiście) z jednej strony wkłada się w jedną z plastkikowych obudów słuchawek, drugi natomiast ląduje w sprzęcie audio. Długość całkowita kabelka to ok 180cm wliczając jacki.

Teraz przejdę do zdjęć:
1 - przednia zewnętrzna część pokrowca w którym znajdują siię słuchawki wraz z kablem.
2 - Część zewnętrzna słuchawek. Sorry za prześwietlenie flashem napisu BOSE - nie jest on porysowany ani nic, po prostu nie jestem fotografem ;)
3 - Część wewnętrzna słuchawek - tutaj prezentuje się nie ukrywam kiepsko, proszę mi wieżyć w realu znacznie lepiej
4 - Słuchawki w opaowaniu rozpiętym oraz kabelek jack włożomy do kieszonki na niego przeznaczonej.
5 - Zbliżenie na kanebelek jack raz na "jacki".

Każdy kto zna słuchawki firmy BOSE wie jakiej jakości to sprzęt. Pomimo iż uważam, że są one gorzej wykonane od Sennheiserów 215, których obecnie używam, to dźwięk jest z nich, oczywiście kiedy jeszcze był słyszalny:) bez porównania lepszy.
Nie planuję (zwłaszcza za tą kwotę) naprawiać słuchawek. Postanowiłem się z nimi rozstać.

W momencie wstawiania tego ogłoszenia byłem pewien, że znajdzie się chętny bez problemu. Widzę, że jest inaczej. W związku z tym moja propozycja cenowa to 200zł z wliczoną przesyłką paczką priorytetem lub odbiór w Warszawie.
W razie pytań proszę pytać w prywatnych wiadomościach .
Pozdrawiam

Zdjęcia:




Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stereomatic.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator