HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Trochę humoru 2015/10/25 22:15 #427809

Iro od dłuższego czau szukam Daca który zagra na poziomie mojego CD KAV 280.Niby żadna trudność bo to jak pisałeś " to do Audio Video", ale naprawdę nie jest łatwo? W rozsądnych pieniądzach to jeszcze tylko Audio GD nie słuchałem, bo dystrybutor jakiś mało przystępny, ale na audio show może jakoś się dogadam...
Wile Rock DAC jak do tej pory był jedyny który w pewnych aspektach był w stanie poprawić moje CD. Nie bez przyczyny jednak go nie kupiłem...
Sto razy słyszałem na tym forum ze kabelki nie grają wiec nie używaj argumentów że:
"Kabelkami (na pewno nie audiofilskimi!) to wszystko na złączkach połączone" :)

Do wyznawców żadnej firmy nie należę, dla tego mam jasną ocenę, może takie zasilanie, tak jak mówisz jest niczym trudnym, ale wszyscy na tym jakoś oszczędzają?

ASR jak najbardziej, ale nie łatwo trafić zadbany...

Dac jest zrobiony solidnie ,obudowa jest też nie z plastiku :)
Nie mam zamiaru bronić tego Daca za wszelka cenę, bo mnie też nie przekonał,ale jak zawsze chodzi mi o obiektywną ocenę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Trochę humoru 2015/10/26 11:07 #427811

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

doludzi napisał: Iro od dłuższego czau szukam Daca który zagra na poziomie mojego CD KAV 280.Niby żadna trudność bo to jak pisałeś " to do Audio Video", (...)
Wile Rock DAC jak do tej pory był jedyny który w pewnych aspektach był w stanie poprawić moje CD. Nie bez przyczyny jednak go nie kupiłem...
(...)
ASR jak najbardziej, ale nie łatwo trafić zadbany... (...)



Odniosę się do podkreślonych:
1 i 2 - no to już znalazłeś - Muse - można to jak widać kupić osobno i tylko za 2 stówki w obudowie własnej.
Po jakiego więc grzyba kupować dokładnie to samo, tylko w panicznie drogiej obudowie od "konstruktora" + garść lampek?
3 to fakt, występują z rzadka (a z czego to wynika? :) ) ale w tym hobby ważna, jeśli nie najważniejsza jest cierpliwość, trochę nie pasuje ta cnota do dzisiejszych czasów, ale nikt nie dawał gwarancji, że będzie łatwo :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Trochę humoru 2015/10/26 23:36 #427825

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Trochę humoru 2015/10/27 00:13 #427828

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Trochę humoru 2015/10/30 19:46 #427943

Kto jest Królową Nauk????no kto????


Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GG 34320

Trochę humoru 2015/10/31 19:51 #427976

Obraz taki trochę średni, miejscami niesmaczny, może nawet wulgarny ale muzyka, muzyka ciekawa, zwłaszcza w wartstwie interpretacyjnej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Trochę humoru 2015/11/01 00:14 #427977

Gość jest iezły :whistle: I humor jaki lubię - mój poziom :silly:
A ta babka to czołowa amerykańska jutuberka, która wykąpała się w zupie mlecznej :sick: W końcu nawet Obama zechciał ją osobiście poznać, być może żeby zrozumieć ten fenomen internetowej popularności, za którą większość polityków dałaby się pokroić. Ale nie sądzę żeby zrozumiał. Nie sądzę, żeby ktokolwiek to w ogóle rozumiał ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Trochę humoru 2015/11/01 09:01 #427979

Nie twierdzę, że te wszystkie akordy znam osobiście (zwłaszcza z wzajemnością) ale skojarzenie z Giant Steps miałem. I okazuje się, przynajmniej tak wynika z jednego z komentarzy, że słusznie. Czyli jeszcze raz potwierdziło się żem głuchol ale z instynktem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Trochę humoru 2015/11/14 03:30 #428225

Z gatunku "czarny humor".



Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rob Roy.

Re:Trochę humoru 2015/11/14 16:58 #428239

Rob Roy napisał: Z gatunku "czarny humor".


"Zmiana poczucia humoru z nieszkodliwego na absurdalny lub czarny może być oznaką zbliżającej się demencji. Tak twierdzą brytyjscy eksperci, którzy przebadali grupę kilkudziesięciu pacjentów i ich rodziny".

wiadomosci.onet.pl/nauka/naukowcy-czarny...awem-demencji/fsyc8q

Ale jest promyk nadziei (a może nawet nadzieji):

"Nie oznacza to oczywiście, że każdy miłośnik Monty Pythona ma uszkodzenia w mózgu".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:Trochę humoru 2015/11/14 17:45 #428240

Adam Szulc napisał:

Rob Roy napisał: Z gatunku "czarny humor".


"Zmiana poczucia humoru z nieszkodliwego na absurdalny lub czarny może być oznaką zbliżającej się demencji. Tak twierdzą brytyjscy eksperci, którzy przebadali grupę kilkudziesięciu pacjentów i ich rodziny".

wiadomosci.onet.pl/nauka/naukowcy-czarny...awem-demencji/fsyc8q

Ale jest promyk nadziei (a może nawet nadzieji):

"Nie oznacza to oczywiście, że każdy miłośnik Monty Pythona ma uszkodzenia w mózgu".



:D

uszkodzenia w mózgu


Ja to już stary jestem chyba... "uszkodzenia mózgu" jednak.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rob Roy.

Re:Trochę humoru 2015/11/14 21:05 #428249

Kontynuując ironiczne spojrzenie na świat...



Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Trochę humoru 2015/11/23 00:30 #428497

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Trochę humoru 2015/11/23 00:32 #428498


Wbrew pozorom, to nie jest shred :pinch:
Taki "weselny Miles".
Miles away from the music...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez raczer.

Trochę humoru 2015/11/23 08:53 #428501

Wyszło mu nieco ... amelodycznie. Wywodzi się zapewne z tej samej szkoły co poezja wogońska.
Dziwne, że goście mimo wszystko trzymają powagę bo ja bym "parskł" śmiechem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator