HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

wakacje ........ 2006/07/28 23:00 #114039

urlpy .....pogoda dopisuje ,gdzie na wakacje ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zycze wspanialego muzycznego dnia.

wakacje ........ 2006/07/28 23:01 #114040

wrocilem z Kroatien ....morze cieple i czyste ...mam zamiar powrocic w sierpniu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zycze wspanialego muzycznego dnia.

wakacje ........ 2006/07/29 09:00 #114065

dla mnie wakacje będą we wrześniu i będzie wyjazd do Grecji

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

wakacje ........ 2006/07/29 12:00 #114083

Dla mnie wakacje upływaja pod znakiem wytęrzonej pracy na nowy samochód mojego pracodawcy , albo nowy lepszy jachcik:) Nie wiem dokładnie bo nie pytałem :) A urlopik zostanie wykozystany zima gdy pracy za wiele nie ma i nasz kochany pracodawca wysyła wszystkich na urlopy płatne i bezpłatne. To jest dopiero wypoczynek , przymusowy. Generalnie po co jechac za granice jak u nas jest tak zajebiscie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MUZYKA

wakacje ........ 2016/02/12 10:42 #431330

Wygrzebałem "se" takiego "wątka" bo adekwatny, a termin ŚDM w Krakowie nieubłagalnie się zbliża, zatem muszę wybrać jakieś miejsce do ewakuacji mojej familii z tego rozpierdu miasta jakie się szykuje na czas tej prześwietnej imprezy.

Termin: - ostatni tydzień lipca, ewentualnie dwa ostanie tygodnie
Wymagania: Ma być ładnie, zabytki mają być (np. zamki), jakaś infrastruktura spożywcza, piękne okoliczności przyrody, ale nie musi być jakaś dzicz i miasto nawet większe też może być. Oprócz Gdańska bo tą opcję to mamy zawsze, bo fajne miasto i można tam robić i znaleźć wszystko powyższe.
Konfiguracja osobowa: 2+1
Kwaterka: na pewno z łazienką, prysznic, umywalka, wygódka, miejsce na automobil
Preferowany kierunek: w zasadzie każdy ale fajnie by było w stronę Dolnego Ślaska siuch autostradką.

Co polecacie ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Re:wakacje ........ 2016/02/12 13:02 #431334

Jak dolnośląskie to proponuję Walim czyli Góry Sowie-atrakcje: niskopienne góry, kompleks Riese słynny z poszukiwania "złotego pociagu" no i do Czech blisko.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:wakacje ........ 2016/02/12 13:53 #431336

Nie wiem w jakim wieku masz to "+1" i czy w grę wchodzi zagranica, ale ja zawsze polecam Szkocję, a zwłaszcza Highlands.

Albo np. Edynburg.
www.edinburghfestivalcity.com/ - jakby co, to tu masz listę imprez.

www.arnoldclarkrental.com/terms-of-hire - co do ew. wynajęcia samochodu, to polecam tę firmę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

wakacje ........ 2016/02/12 22:33 #431349

Dżony, jeśli nie chcesz zmieniać klimatu gdzie powrót do syfu byłby zbyt dużym szokiem, zapraszam do Wrocka :)

Poczujesz się jak w domu. Co prawda normy zanieczyszczeń u nas nie przekroczone (bo mamy swoje ostro wyśrubowane), ale folklor w postaci władzy z rozbuchanym ego na podobnym poziomie. A może i wyższym? ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

wakacje ........ 2016/02/12 23:27 #431352

Wrocław chodzi nam po głowie odkąd wpadliśmy dosłownie na pół dnia wracając z Kudowy przez wspomniane przez Urbanatora Góry Sowie. Po bunkrach wprawdzie nie mam ochoty ganiać ale okolica trzeba przyznać ładna i przypomniało mi się , że kiedyś chciałem zobaczyć jeziorka w Rudawach Janowickich.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:wakacje ........ 2016/02/13 03:47 #431361

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

wakacje ........ 2016/02/23 15:21 #431746

smykus_starszy napisał: Dżony, jeśli nie chcesz zmieniać klimatu gdzie powrót do syfu byłby zbyt dużym szokiem, zapraszam do Wrocka :)
Poczujesz się jak w domu. Co prawda normy zanieczyszczeń u nas nie przekroczone (bo mamy swoje ostro wyśrubowane), ale folklor w postaci władzy z rozbuchanym ego na podobnym poziomie. A może i wyższym? ;)


Nie wiem czy "wroclawska" wadza może się równać z krakoso wadzom skoro to u nas będzie rozpier ... eee przepraszam ŚDM, już mamy plany zamknięcia połowy obwodnicy Krakowa i przeznaczenia na parking, chooj z tym, że ludzie nie dojadą przez tydzień do pracy i sparaliżuje to cały transport od południa i wschodu.

Nie wiem też czy we "wroclaviu" mają coś takiego jak "ZIKIT" zajmujący się głównie ustawianiem przetargów i dezorganizacją ruchu. Ostatni przypadek (który to już ?, nie sposób policzyć) - ogłosili przetarg w którym wygrała firma ... założona całkiem niedawno przez pracowników, a jakże, Zikitu. :woohoo: Sprawa się zupełnie nieoczekiwanie rypła i trzeba było przetarg unieważnić. Teraz nad koncepcją organizacji ruchu siedzą studenci z politechniki krakowskiej (za free, oczywiście) i jak zrobią to Zikit klepnie sobie temat.

Rozumiecie teraz dlaczego muszę wyjechać z rodziną na ten, heh, "szczególny dla każdego polaka", tydzień.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

wakacje ........ 2017/10/17 09:02 #439717

Nie chciałem zaczynac nowego temat, wiec może go po prostu wznowie. A gdzie w tym roku byliście na wakacjach???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator