HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

POLITYKA 2005/10/31 12:06 #59783

Nieważne, co się nosi, byle nosić z godnością :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

POLITYKA 2005/10/31 14:12 #59819

Ziobro ministrem sprawiedliwości! :)
Chyba zacznie się masowa emigracja byłej polskiej klasy politycznej do krajów, z którymi Polska nie ma umowy o ekstradycji :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2005/10/31 14:40 #59821

A zaraz za nimi spakują swe kuferki instalatorzy sanitarni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2005/10/31 14:44 #59823

Jestem zawiedziony.
Ministrem sprawiedliwości powinien być Endriu Lepper. W końcu ma poczucie sprawiedliwości, a z jej wymiarem ma największe doświadczenie. Bracia przecież o tym wiedzą, bo od lat w prawie i sprawiedliwości robią.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

POLITYKA 2005/10/31 14:47 #59824

Pytanie do e:
Lubisz Leppera?
Proszę o odpowiedź:
a) tak
b) nie
c) nie wiem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

POLITYKA 2005/10/31 15:58 #59831

jozwa maryn napisał: Nota bene, kto to taki ?:
"PO wznowi negocjacje, raczej nie po to żeby znowu się upierać przy TW "Leopoldzie".


Stefan Niesiołowski został zarejestrowany pod tym kryptonimem jako tajny współpracownik SB w 1971 r. Wystawienie go przez PO (z ramienia) było albo prowokacją (także wobec niektórych swoich - lewica laicka musiała zgrzytać zębami - tyle że dość niewinną), albo wynikało z braków kadrowych. Lista Kaczyńskiego jest na pewno bogatsza niż listy Milczanowskiego i Macierewicza razem wzięte.

Pozdrawiam,

Adam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2005/10/31 17:24 #59843

e napisał: Raczer, co to za obrazek taki fajny ?

Bender - całkiem ludzki robot. A tu jego dossier:
www.gotfuturama.com/Information/ ... nder.dhtml

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2005/10/31 20:09 #59878

E, co znaczy LOL? wszędzie to widzę i nie wie co to za dziwadło, Czy chodzi o stwierdzenie "niewiarygodne"?
Wracając do polityki, Samoobrona jest kupiona przez PiS, LPR dziś zapowiedziało, że poprze rząd, a PO nie zarządzi dyscypliny (prorokuję :) ), lepiej być w opozycji i patrzeć jak PiS gania za aferzystami, niż zbierać cięgi za kłopoty gospodarcze. Pisałem wcześniej, że koalicji nie będzie i nie ma!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Głuchy akustyk.

POLITYKA 2005/10/31 20:42 #59890

zumin napisał: E, co znaczy LOL? wszędzie to widzę i nie wie co to za dziwadło, Czy chodzi o stwierdzenie "niewiarygodne"?


zumin => LOL - (Laughing out loud) - bardzo glośny śmiech - jeden z netowych skrótów używanych na przeróżnych listach i forach ...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam

POLITYKA 2005/10/31 20:46 #59892

dziękuję za informację, zauważyłem ogromną popularnośc owego skrótu, myślę, że jest mocno nadużywany, chyba, że net, jest pełen głośno śmiejących się ludzi.

Po świętach czeka nas nowa dawka powodów do śmiechu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Głuchy akustyk.

POLITYKA 2005/11/01 09:38 #59908

Dlaczego, ja to akurat czasem robię, jak np. słyszę o "liście Kaczyńskiego", a nawet nie wiem, o tórego chodzi, i co to za lista. Może Wildsteina. Nota bene, podobno znalazł się na niej jeden mój krewniak, zapewne ten, ktory pomagał Łupaszce nmigać się od UB.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2005/11/01 09:55 #59912

zumin napisał: E, co znaczy LOL? wszędzie to widzę i nie wie co to za dziwadło...


Tutaj slownik slangu internetowego.

Pozdrawiam
Olek[/b][/u]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Masz prawo pozostać nieprzytomny. Cokolwiek powiesz, będzie tego niewiele." Martin Riggs, Zabójcza broń

POLITYKA 2005/11/01 11:20 #59918

jozwa maryn napisał: Dlaczego, ja to akurat czasem robię, jak np. słyszę o "liście Kaczyńskiego", a nawet nie wiem, o tórego chodzi, i co to za lista.


Iście naukowe podejście do tematu: nie wiem o co chodzi, ale zwijam sie ze smiechu. Z listą Kaczyńskiego sprawa jest prosta, tylko Twoja postawa jest typowa dla środowiska związanego z Gazetą Ludzi Rozumnych i Siłą Spokoju. Tak długo udawali że w życiu politycznym RP nie ma bezpieki, aż sami w to uwierzyli.

Kiedy L. Kaczyński był doradcą prezydenta do spraw bezpieczeństwa miał dostęp do archiwów SB i mniej więcej wiedział kto jest kim. Dzięki temu w klubie poselskim Porozumienia Centrum nie było ani jednego agenta, a w pozostałych równych wielkością i większych po kilku. Dzisiaj pewnie wiedza Kaczyńskich na ten temat też jest powyżej średniej parlamentarnej. Ale akurat o "Leopoldzie" wiedzą wszyscy, którzy chcą wiedzieć.

A z rzeczy najświeższych. Marcinkiewicz zapowiedział likwidację WSI (może PiS czuje, że na więcej może zabraknąć czasu). W tym samym czasie Tusk stwierdził, że powstawanie rządu PiS przypomina mu powstanie rządu Olszewskiego. Ponieważ takie reminiscencje mają chyba wszyscy, więc nie chodziło zapewne o punkty w grze w skojarzenia tylko o pomachnie szabelką. Dla samego Tuska postawienie sprawy WSI na ostrzu noża może byc gwoździem do trumny, bo w kampanii prezydenckiej stwierdził (choc z ceregielami) że też skłania się ku ich rozwiązaniu. Więc widocznie chodzi o coś poważniejszego niż kariera Donalda T. WSI na pewno jest w konflikcie z ABW, ale zapewne mają coś w rodzaju umowy, że w tej bitwie nie można posunąć się za daleko. Tak jak w dawnych czasach królowie i cesarze mogli toczyć krwawe wojny, ale raczej pilnowali żeby nawet w sprawach propagandowych zapewnić sobie nietykalność. Za cesarza Wilusia to zaczęło się zmieniać i w wieku XX skończyła się epoka monarchów. Wszystkich (poza wyjątkami jak Księstwo Lichtenstainu).

Pozdrawiam,

Adam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2005/11/02 09:51 #60073

:ROTFL:

Ta cała paczka jest nieobliczalna. Z tego co widze to tylko PO jak na razie zachowuje sie w miarę przewidywalnie (przwidywalnie, wg moich subiektywnych odczuc).

A teraz słowo o prezydencie Kaczyńskim i jego bracie. Obaj będą tymi co dotrzymają obietnicy, jak wsadzą Leppera w końcu do pudła. NA razie się nie zanosi na to i obaj zgodzili się na to, by Pan Lepper był wicemarszałkiem sejmu. Może, się czepiam, ale to akurat byłby ewidentny przykład realizacji jakiegoś planu a nie pustych frazesów. Coś mi się wydaje, że rozliczani będą tylko Ci którzy zaleźli Kaczyńskim za skórę i którzy juz dzisiaj im nie zaszkodzą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam. Sebastian Dudek
"If at first the idea is not absurd, then there is no hope for it."
Albert Einstein

POLITYKA 2005/11/02 10:03 #60074

"PO i PiS dwa lata mamiły społeczeństwo zapowiedzią koalicji, która miała być warunkiem naprawy państwa i mocnego rządu. Czy ta koalicja powstanie, zależało tylko i wyłącznie od nich: Jarosława Kaczyńskiego, Ludwika Dorna, Jana Rokity i Donalda Tuska. To oni obiecywali i to oni nie dotrzymali słowa.

Dla liderów obu ugrupowań bożyszczem jest Józef Piłsudski. Jako zrobiony na szaro obywatel pragnę zadedykować całej czwórce znane powiedzenie Marszałka: "Wam panowie kury szczać prowadzać, a nie politykę robić"."


Całość:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 95596.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator