HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Nasze psie pociechy. 2015/05/14 16:58 #424617

Ostatnio nie za wiele mam czasu na nasze Forum więc nie wiem czy odpowiedni wątek o tematyce psów w naszych domach o którym wspomniał emboy został powołany do życia ale z tego co zdążyłem się zorientować to nie więc...niniejszym takowy uważam za otwarty ;)



Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

Nasze psie dzieci. 2015/05/14 20:44 #424623

Same teriery! Rozpoznałem Czestera i sunię, którą przygarnęliście "z lasu". Ale te dwa pozostałe (jeden pompowany? ; )) skąd się wzięły?
No, żeby Ci dorównać fotami muszę chyba najpierw zawieźć Figę do fryzjera. A strasznie za tym nie przepada.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nasze psie dzieci. 2015/05/14 21:40 #424626

Bule są mojego brata.
Chrzestnym jestem :lol:
Biała panna to Trusia , ogromna , cala masa psów wyglądało przy niej na wystawach jak miniatury bullteriera.
Niestety po przymusowej sterylizacji się jej przybyło poza tym miała trzybrazy otwierany brzuszek stad taki wygląd ale...sile lokomotywy ma dalej B)
Druga panna to Sahara żyje w cieniu Trusi pomimo ze jest mlodsza i teoretycznie sprawniejsza jednak wszelkie próby przejęcia prymatu w stadzie kończą się dla niej kiepsko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Nasze psie dzieci. 2015/05/14 23:49 #424630

Miałem w rodzinie bulterierkę. Kochany pies, nieustraszony. Co tam koń, opona przejeżdżającego samochodu! Petarda na Sylwka? Jeśli dopadła, to eksplodowała jej w pysku. Tequila nie miała żadnych "wrogów" na osiedlu ;)
A teraz krótki reportaż z dzisiejszego wieczoru pt. "złapana na gorącym uczynku" ->



Figa jest wyjątkowo wybredna. Nie wystarczy jej posadzić dupsko na kanapie. Przewraca sobie poduszki i gramoli się na nie. Królewna na ziarnku grochu, psia krew! :)

PS Patrick, może zmienisz co nieco tytuł wątku?
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez emboy.

Nasze psie dzieci. 2015/05/15 02:00 #424631

emboy napisał: ...
PS Patrick, może zmienisz co nieco tytuł wątku?


Co proponujesz?

PS. Jestem fanem Figi od samego początku kiedy zaistniała na naszym Forum :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Re:Nasze psie dzieci. 2015/05/15 07:43 #424637

Coś bez "dzieci" ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nasze psie pociechy. 2015/05/15 08:56 #424639

U mnie w domu relacje moje i żony z psami wyglądają tak że mamy tą świadomość że w bardzo wielu przypadkach dzieci w domach sa traktowane zdecydowanie gorzej niż nasze psy , stąd w tytule pozwoliłem sobie na taką metaforę.
W rozmowach z przyjaciółmi np. z naszym forumowym Kolegą Pawłem też tak określam nasze psiaki ale skoro bardzo chcesz to wiesz że komu jak komu ale Tobie nie odmówię ;)
Załatwione , teraz lepiej :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Nasze psie dzieci. 2015/05/15 09:17 #424642

Nie mam, bo psa trzeba spacerować, i nie powinien siedzieć sam przez długie godziny w domu, dlatego nie mam.

Jakbym miał mieć to bym chciał bajgla albo baseta szorstkowłosego, żona z koleii lubi duże rasy, jej rodzice mieli doga de bordeaux, 60 kg bestii :dry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez wdehe.

Nasze psie pociechy. 2015/05/15 09:58 #424643

U nas ze spacerami nie na kłopotu a żeby Chester nie był samotny zalatwilem mu żonę.
Dogi to przepiękne psy z bdb charakterem i mądre tylko bardzo delikatne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Re:Nasze psie pociechy. 2015/05/15 17:44 #424645

Od razu lepiej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Nasze psie pociechy. 2015/05/16 13:08 #424665

Wierny słuchacz ->





Wierny słuchacz ze starą stopą->





Drzemka wiernego słuchacza z nosem w trawie->


Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nasze psie pociechy. 2015/05/16 18:19 #424668

Jest piękna :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GG 34320

Nasze psie pociechy. 2015/05/16 19:31 #424669

No to przedstawiam mojego Coxika :)



Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GG 34320
Ostatnia edycja: przez alias27. Powód: literowka

Nasze psie pociechy. 2015/05/16 20:11 #424673

alias27 napisał: ...


No i jak tu takiemu cokolwiek odmówić :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Nasze psie pociechy. 2015/05/16 22:08 #424676

Się nie da :))))))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GG 34320
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator