HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zestaw audio 5.1 do 3500-4000 zł 2017/12/30 15:19 #441080

Witam,
mam zamiar kupić zestaw 5.1 głównie do oglądania filmów w 4K. Czasami będzie puszczana muzyka wszelkiej maści, ale to raczej na jakichś imprezach itp.
Mam jedno wymaganie sub i głośnik centralny (jeżeli będzie stał na ziemi) nie może być wyższy (razem z nóżkami) niż 34cm, bo tyle mam miejsca pod zawieszoną szafką.
Dobrze by było żeby przednie głośniki nie były wyższe niż 45cm, ale nie jest to wymóg. Damy radę jak będą i wyższe :)

Wiem, że kwota nie powala, ale chciałbym mieć chociaż namiastkę dźwięku przestrzennego w filmach.
Zestaw wolałbym żeby był nowy (gwarancja itp.), chociaż nie pogardzę jakąś sprawdzoną używką.
Proszę o radę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez tgrzebien.

Zestaw audio 5.1 do 3500-4000 zł 2018/01/19 19:50 #441352

Dzień dobry.
Biorąc pod uwagę Twoje preferencje, zaproponowałbym Ci zestaw, oparty na bazie bardzo nowoczesnego amplitunera Onkyo TX-NR676 oraz zestawu kolumn Jamo S 803 HCS / S 810 SUB . Takie połączenie zapewni Ci dynamiczny, pełny, efektowny dźwięk. Jest to trochę powyżej założonego budżetu, jednak namawiam na przemyślenie, będzie to na pewno udany zakup. Dodatkowo w przyszłości do powyższego zestawu będziesz mógł dokupić głośniki Dolby Atmos Jamo S 8 ATM .
Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator