HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Ukryta reklama w postach. 2014/08/17 19:31 #417929

Szanowny Adminie, czy ukryta reklama pod pewnymi słowami to normalne? Dziś po raz pierwszy spotkałem się z tym zjawiskiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez donmichu.

Ukryta reklama w postach. 2014/08/17 20:38 #417932

Jakieś konkrety?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Ukryta reklama w postach. 2014/08/18 16:38 #417948

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
HEJ ADMINISTRACJO - ZMIEŃCIE TĄ DIAMENTOWĄ KO(M)PUŁKĘ NA KOPUŁKĘ Z BANERA REKLAMOWEGO Usher !!!
bo to troszku obciach. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Ostatnia edycja: przez Iro.

Ukryta reklama w postach. 2014/08/20 18:11 #418002

Patrick napisał: Jakieś konkrety?


Niebieskie, podkreślone słowa "donmichu", "Wdehe" czy "przez internet".


Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ukryta reklama w postach. 2014/08/20 19:54 #418007

  • dot
  • dot Avatar
  • Gość
  • Gość
patrzę i patrze i dopatrzeć się nie mogę. DonM - posprawdzaj czy jakiegoś adware nie masz w kompie złośliwego zainstalowanego...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ukryta reklama w postach. 2014/08/20 20:20 #418009

Też to miałem choć nie pamiętam gdzie ale na pewno pod winXP. Jeden ze śladów poszukiwań do tak jak napisał dot - jakiś syfek na dysku, drugi trop to jakieś posrane ustawienie w przeglądarce, a raczej w jednym z jej dodatków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ukryta reklama w postach. 2014/08/20 21:00 #418013

Używam Wimdows 8. Skan AVG 2014 nic nie dał. Z dodatków mam Adblock Plus 2.6.4, DownloadHelper 4.9.23, Przelewy24 i Website Explorer 0.1.

Jakieś sugestie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ukryta reklama w postach. 2014/08/21 09:02 #418023

Do dziś nie wiem co było przyczyną, ale od tamtego czasu jakieś tam śmieci wywaliłem przy pomocy Avasta i jakoś tak nawet nie zauważyłem kiedy zniknęło bo rzadko już korzystam ze stacjonarki z XPekiem. Spróbuj może skanów on line oraz programów jak np. HiJack Free i OTL.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Ukryta reklama w postach. 2014/08/22 16:46 #418118

Sprawa wyjaśniła się, podobno wraz z dodatkiem zainstalowany został toolbar odpowiedzialny za reklamy.

Jednak zanim doszliśmy do tego miałem moment zwątpienia. ESET on-line nie dała rady. Hijackfree on-line pokonał mnie, okazał się dla mnie za trudny w obsłudze. A OTL on-line po skanowaniu i usunięciu "zarażonych" plików, komputer nie mógł wykonać restartu. Dopiero płyta z programem i naprawiony system.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator