HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Problem techniczny 2011/10/24 15:20 #380738

Przed chwilą wyskoczyło mi kilka razy pod rząd coś takiego



Błąd ogólny
SQL ERROR [ mysqli ]

MySQL server has gone away [2006]

Wystąpił błąd SQL podczas generowania tej strony. Skontaktuj się z Administratorem forum jeżeli błąd będzie się powtarzał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem techniczny 2011/10/24 16:53 #380741

Widzę że serwis techniczny w gotowości...cztery godziny i cisza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem techniczny 2011/10/24 18:57 #380751

jarm napisał: Widzę że serwis techniczny w gotowości...cztery godziny i cisza.


Hahahha, Jarm, proszę Cię ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem techniczny 2011/10/24 19:01 #380752

Aha trzeba poczekać cztery dni :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem techniczny 2011/10/24 19:11 #380754

Ustaw się w kolejce

Piotrek czeka od listopada 2010

viewtopic.php?f=19&t=16684

Ecamel trochę krócej

viewtopic.php?f=19&t=21529


Dalej nie chce mi się grzebać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem techniczny 2011/10/24 19:21 #380755

To po co jest ten dział techniczny? Dla użytkowników forum czy dla Redakcji?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem techniczny 2011/10/30 17:21 #381098

Oj panowie, to, że problem nie został jeszcze rozwiązany to nie znaczy, że go nie zauważyliśmy. Zobaczymy, czy da się coś z tym zrobić. Dzięki za zgłoszenie i cierpliwości ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński

Problem techniczny 2013/04/06 00:43 #406907

QRWA - SZAŁU MOŻNA DOSTAĆ PO TYCH ZMIANACH !!!

Notorycznie mnie wywala, pod jebanym byle pretekstem, a to token nie ten, a to nagle nie mam dostępu/uprawnień czy chuje wie czego jeszcze do forum.

Dlaczego muszę pisać posta w notatniku i go przeklejać ??? Bo za praktycznie każdym razem po naciśnięciu [wyślij] dostaje od forum kopa i jestem w czarnej dupie.

A na dodatek forum wygląda jak kopia fejsbuka. Bardzo lubię niebieski kolor ale czy będzie możliwość jego zmiany tak jak np. na stronie dobreprogramy kropka peel ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem techniczny 2013/04/06 02:30 #406908

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Spróbuj się zalogować tym dzyndzelkiem, co wystaje z samej góry (do całej strony). Mnie po kilku takich logowaniach przestało wyrzucać. Najlepiej daj sie zapamiętać.
A sprawę oczywiście zgłosze jutro z rana, może informatyk znajdzie przyczynę.
Zdaje się, że Wulkan miał tez ten problem. Jakby tu zajrzał, to proszę o sygnał, czy dalej nie działa, jak należy.
Z kolorkiem zapytam. Jeżeli da się, to zrobimy wybór. Jeżeli nie, przepraszam, ale wtedy musi pasować do całej strony.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Problem techniczny 2013/04/06 09:43 #406919

Loguję się i przez dzyndzelek i w tym oknie poniżej ale efekt jest taki sam. Nie wiem czy opcja [zapamiętaj mnie] coś da bo po wyłączeniu przeglądarki i tak usuwane są wszystkie internetowe pliki wraz z ciachami. Poza tym z automatu przed wyłączeniem kompa po całym dysku przelatuje cclenaer i odkurzacz (od kilku lat mam tak ustawione).

Przy logowaniu (jak się uda) często wyrzuca mnie na główną stronę, mam na myśli główną całego serwisu a nie główną forum. Czyli wchodzę na forum, przeglądam jakieś wątki, coś mnie zainteresuje, loguje się w jednym z dwóch możliwych okienek (bez reguły) i jebs, jestem na głównej i znów muszę grzebać za wyszukanym wątkiem.
No i nagminna jest sytuacja kiedy jestem już zalogowany, coś napisałem, skaczę po innych wątkach/zakładkach, próbuję coś napisać i pojawia się komentarz że nie mam uprawnień czy czegoś takiego a kiedy próbuję się zalogować to zaś nie mam tokena. Muszę zgasić przeglądarkę (inaczej mogę się próbować logować do usranej śmierci) i wszystko od nowa.

Ech, poprzednia wersja była dla mnie od kilku lat praktycznie bezawaryjna.

No i bardzo wolno wszystko działa. Mam 20-tkę i choć nie jest demon szybkości to ułomkiem też to moje łącze nie jest, a jednak forum ładuje się i przełącza między wątkami 2 do 3 razy wolniej niż kiedyś kiedy miałem jeszcze 16-tkę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Problem techniczny 2013/04/06 15:30 #406943

Nie wiem czy opcja [zapamiętaj mnie] coś da bo po wyłączeniu przeglądarki i tak usuwane są wszystkie internetowe pliki wraz z ciachami. Poza tym z automatu przed wyłączeniem kompa po całym dysku przelatuje cclenaer i odkurzacz (od kilku lat mam tak ustawione).

ktoś cie śledzi, projektujesz rakiety balistyczne, czy paracujesz w Mossadzie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Problem techniczny 2013/04/06 17:09 #406958

Forum jest w trakcie sprawdzania

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem techniczny 2013/04/06 19:36 #406968

Filip - po prostu nie lubię bajzlu na dysku, a przeglądarka dorównuje ilością produkowanych śmieci "łindołsowi".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem techniczny 2013/06/06 11:38 #408989

Kiedy poprawiam coś we wpisie to po wysłaniu znikają odstępy między akapitami i robi się forumowa "proza" czyli brak odstępu pomiędzy poszczególnymi "myślami".
"Gupio" to wygląda i jeszcze "gupiej" się czyta, więc trzeba znów poprawiać i tracić czas, a demonem szybkości to forum nie jest.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem techniczny 2013/06/09 19:52 #409087

Ciąg dalszy problemów o których pisałem jakiś czas temu. Logujesz się, przechodzisz do wątku i już cię nie ma, logujesz się przez dzyndzelek na górze, nie masz tokena, udało ci się zalogować, piszesz posta, i okazuje się że nie masz dostępu do tego forum, otwierasz stronę od nowa, strony niema - innymi słowy - nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi ?
KRWIIIII :angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator