HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

JBL czy B&O 2018/04/12 20:05 #442980

  • malyqq
  • malyqq Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam (z góry przepraszam za błędy ort. od parunastu lat głównie pisze w języku duńskim) , zastanawiam się nad kupnem przenośnego głośnika na imprezy w plenerze,biwaki itp. Rozmyślam nad kupnem JBL BoomBox i nad B&O beoplay beolit 17 nie wiem który wybór będzie bardziej trafny. Może opisze czego oczekuje od głosnika :

-Dobrego dzwięku

-Głośności

-Długiej pracy

-Wytrwalości (żeby sie nie zepsuł po 5 dniach )

-Jakości 

-Głownie grana bedzie muzyka starych lat typu Disco/MJ/czasami jakies kawałki z bassem ale to będzie rzadkością

-Bluetooth

-Fajnie jakby była możliwość podłaczenia do niego potem innych głosnikow :)



Jakbyście mogli mi pokrótce opisać do czego który głośnik będzie lepszy i który będzie bardziej rozsądnym wyborem. Możecie podać inne ciekawe propozycje jeśli znacie lepsze głosniki max cena:2.000zl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

JBL czy B&O 2018/04/13 00:03 #442983

Miałem okazję słuchać głośnika B&O ale innego modelu .W ogóle rzeczy tej firmy są drogie ,często niestety jest to przerost formy nad treścią ,z tych dwóch wybrałbym JBL ma duży dynamiczny dźwięk sprawdzi się nie tylko w plenerze ale też i w domu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez przemko77. Powód: literówki

JBL czy B&O 2018/04/13 12:47 #442986

  • malyqq
  • malyqq Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

przemko77 napisał: Miałem okazję słuchać głośnika B&O ale innego modelu .W ogóle rzeczy tej firmy są drogie ,często niestety jest to przerost formy nad treścią ,z tych dwóch wybrałbym JBL ma duży dynamiczny dźwięk sprawdzi się nie tylko w plenerze ale też i w domu

no wlasnie tak myslalem jako glosniki w audi jak mialem to byly super ale jednak jbl ma pare opcji fajniejszych cena ,i mozliwosc podlaczenia innych sprzetow pod nie :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator