HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

sluchawki AKG 712 PRO i SHANLING M2S - potrzebuje rady 2017/10/30 03:00 #439875

  • ikswezclam
  • ikswezclam Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam

Mialem AKG 545 oraz COWON M2, po smierci AKG skusilem sie na Momentum 2 sennheiser'a, jakos ich nie pokochalem muzycznie i nauszniki sa troche przymale. Chcialbym zmienic sluchawki oraz grajka.
Myslalem o AKG 712 Pro a poniewaz slucham muzyki takze poza domem zastanawiam sie czy SHANLING M2S wystarczy samodzielnie by je napedzic

spec AKG 712 Pro :
  • Headphone type.................................open
  • Max. Input Power...............................200 mW
  • Audio frequency bandwidth.................10 - 39800 Hz
  • Sensitivity headphones........................105 dB SPL/V
  • Rated Impedance................................62 Ohms

spec SHANLING M2S :
  • Sampling rate:................................ 44.1kHz--192kHz
  • Output: headphone ........................output(3.5mm)
  • Output power: ..............................130mW@32ohm
  • Frequency response:..................... 20Hz--20kHz(-0.2dB)
  • THD+N:....................................... 0.003%(A-weighting,outputing 500mV)
  • SNR:............................................ >108dB(A-weighting) Dynamic range: >108dB
  • Output impedance:....................... 4.8Ω
  • Channel separation:....................... >75dB(32Ω,1kHz)

poniewaz jakosciowo muzycznie jestem bardzo zadowolony z cowona myslalem takze o Cowon Plenue D ale tu napiecie o ile sie orientuje jest duzo slabsze (Output - 1Vrms, Output Impedance - 0.5Ω) niz u SHANLING M2S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

sluchawki AKG 712 PRO i SHANLING M2S - potrzebuje rady 2017/10/30 10:36 #439878

to napiszę jak u mnie było , miałem k501 z małym pro jectem grało ok , kupiłem k701 i słabo dodałem robiony zasilacz a i tak gałka lądowała na 10-11,30 dla mnie nie do przyjęcia, mógłbym napisać opinię o 701 jak wszyscy ,,pastelowe , bas niezbyt , dynamika przeciętna , , kupiłem musical fidelity X CAN V8 + psu i cd LINN IKEMI , gałka na 9 , basisko , dynamika wyrywa uszy , gdzie ta pastelowość ? , ten Twój grajek słabowaty jest coś na poziomie pro jecta albo jeszcze słabszy mocowo ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

sluchawki AKG 712 PRO i SHANLING M2S - potrzebuje rady 2017/10/31 00:41 #439891

  • ikswezclam
  • ikswezclam Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dziekuje Jarku za wypowiedz, sprzet ktory wymieniles do przenosnych nie nalezy, niestety potwierdziles co czytalem na zagranicznych recenzjach iz te sluchawki potrzbuja sporej mocy, bylbys mi wstanie zaproponowac, DAC , amplifier do sprzetu mobilnego? CAYIN C6 Portable HiFi Headphone Amplifier WM8741 DAC albo TEAC Portable Headphone Amplifier HA-P50?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ikswezclam.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator