HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Głośniki do pokoju 2018/01/14 20:11 #441303

Cześć,
Czy poleciłby ktoś jakiś głośnik bądź zestaw głośników do pokoju. Chciałbym aby posiadały one wejście mini jack oraz Bluetooth. Bardzo mało jest sprzętu który posiada obie te funkcje dlatego proszę Was o pomoc. Chciałbym wydać około 500zl. Więcej mogę tez jeśli na prawdę będzie warto

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Głośniki do pokoju 2018/07/31 19:22 #444244

No w takich okolicznościach to raczej tylko allegro Ci pozostanie. Tam z całą pewnością znajdziesz tego typu sprzęt. Chyba że masz jednak do dyspozycji nieco większy budżet, to zaproponowałbym kolumny głośnikowe w sklepie artom.audiokolumny głośnikowe z tego linku - to już oczywiście wyższa półka i jakościowa i cenowa. Zakup jednak z całą pewnością bardziej opłacalny, przede wszystkim ze względu na jakość i obsługę klienta. Jak tutaj coś kupisz a przypadkiem coś się stanie (osobiście nic mi się stało już od dłuższego czasu), to nie zostaniesz na lodzie ze sprzętem. W takich pieniądzach kryje się też gwarancja i wysoki poziom obsługi posprzedażnej.
No ale wszystko zależy od tego, na jaki budżet ostatecznie będziesz mógł sobie pozwolić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Głośniki do pokoju 2019/01/25 13:14 #446118

1. wejscie minijack
2. bluetooth
3. cena 500 zł lub troche wiecej

Odpowiedz: Simple Audio Listen

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator