HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

PC audio w profesjonalnej obudowie serwerowej. 2012/12/26 19:33 #402894

Witam!
Sprzedam praktycznie kompletny PC w profesjonalnej bardzo solidnej serwerowej obudowie 1U.
Pamięć nowa (6 tygodni od zakupu w Proline ) Kingston 2Gb
Płyta główna www.jetway.com.tw/jw/ipcboard_view.asp?p...&proname=NC92-330-LF
Napęd Sony Optiarc AD-7760H nowy na gwarancji
USB moduł Wi-Fi TP-Link TL-WN 321G
Nowe kanle VGA-VGA i VGA-RGB
Zestaw nowych szyn montażowych do szafy typu Rack
Wymiary => szerokość:430mm z łapami (można je zdemontować) 480mm ; głębokość:420mm z łapami 450mm ; wysokość 1U => 45mm
Wystarczy zamontować HDD i przejściówkę do zasilania napędu (napęd jest standardowy z lapa wiec kabel SATA do danych jest standardowy od zasilania niestety nie) i jest gotowy sprzęcior. Oczywiście żeby temat miał sens na 100% trzeba zapodac jakąś sensowną kartę dźwiękową (mój plan to była Juli@ na pokladzie B) ) Cena do uzgodnienia.
Kontakt patrick.international@gmail.com







Pozdrawiam Paddy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick. Powód: zly link do plyty

ZAMIENIE , pamiec DDR2 na DDR2 :-) 2012/12/27 09:42 #402924

Z tego co się orientuję to ta pamięć to PC2-6400 - 800Mhz.
Na stolik próbuje wysupłać zobaczę co da się zrobić bo by mi spasił do pokoju :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ZAMIENIE , pamiec DDR2 na DDR2 :-) 2013/03/24 14:43 #406498

Może mało elegancko ale skutecznie rozwiązałem temat zamieszczenia ogłoszenia w dziale "zamienię/inne" poprzez edycję swojego starego postu. Ortega mam nadzieje że się nie gniewasz => teraz Twój wpis troche nie pasuje :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

PC audio w profesjonalnej obudowie serwerowej. 2013/03/24 17:07 #406499

Spoko nie gniewam się :)
A tak między nami to co za gotowe urządzenie zakupiłeś?
Bo sam składełm stacjonarnego z pasywnym chłodzeniem i dyskami SSD żeby był bezszelesty i nie powiem udało się tyle że to zwykła buda PC.
To zdradzisz co to za urządzenie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

PC audio w profesjonalnej obudowie serwerowej. 2013/03/25 12:10 #406519

Dostałem od Przyjaciela z UK Mac mini serwer :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

PC audio w profesjonalnej obudowie serwerowej. 2013/05/29 00:38 #408603

Nieaktualne...tak juz od miesiąca :cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator