HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2008/11/02 12:08 #271371

Witam!

Proponuje watek w ktorym bedziemy mogli sobie przekazywac informacje na temat sprzedawcow z Allegro , serwisu za ktorego posrednictwem wielu z nas dokonuje transakcji. Generalnie chcialbym zaproponowac stworzenie "bazy danych" sprzedawcow godnych zaufania z oferty ktorych mozna smialo korzystac i kretaczy aby pomoc ew. zainteresowanym ich oferta uniknac nieprzyjemnych doswiadczen. Niestety sam ostatnio stalem sie poszkodowanym przez oszusta , sprawa najprawdopodobniej znajdzie epilog w sadzie i stad pomysl. Nie ma sensu pisac o polityce Allegro w takich sprawach bo to zupelnie inna historia i temat na osobny watek tym bardziej wiec mysle pomysl moze okazac sie pomocny. Naturalnie jak zycie pokazuje "Polak potrafi" i z pewnoscia nie obejdzie sie bez "promocji" kolesi ale mysle ze tak czy owak warto sprobowac.

Na poczatek z mojej strony kontrahenci godni zaufania:

- www.allegro.pl/show_user.php?uid=2757603

- www.allegro.pl/show_user.php?uid=617669

- www.allegro.pl/show_user.php?uid=64932

- www.allegro.pl/show_user.php?uid=2212981

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2008/11/02 13:02 #271377

Bardzo ciekawy wątek!

z mojej strony:

www.allegro.pl/show_user.php?search=audiovintage

na razie ma zawieszone konto ale transakcje przeprowadzane bardzo profesjonalnie, jak sobie jeszcze kogoś przypomnę to dam znać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2008/11/02 14:14 #271383

Ja rowniez kupowalem u nich. Generalnie jezdze do Wroca osobiscie. Mialem przyjemnosc z szefem. Gosc wie "o co chodzi" w zabawie (imponujaca kolekcja amplitunerow z epoki) i jest kompetentny w tym co robi. Przy okazji jest handlowcem wiec przyjemne z pozytecznym. Mysle ze "zawiecha" ma charakter "Allegrowo-klopotowy" a nie jest efektem skarg kontrahentow.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2008/11/03 21:22 #271597

www.allegro.pl/show_user.php?sea ... tage-audio

To ten sam koleś jak dobrze pamiętam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2008/11/03 21:27 #271598

Tak , masz racje to ten sam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2008/11/03 21:30 #271601

Właśnie u niego kupowałem swój zestaw. Chwile mi zeszło zanim uporałem się z wypakowywaniem sprzętu. Pancernie zapakowana paczka. Do tego szybka realizacja i bezproblemowy kontakt.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2008/11/24 01:49 #274652

Ja polecę użytkownika danas5. Kupiłem tuner Kenwooda z 1985 roku a wygląda i gra jak ściągnięty ze sklepowej półki. Zapakowany pancernie, bardzo miły kontakt mailowy. Polecam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Muzyka łagodzi obyczaje

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2008/11/24 08:46 #274660

Mialem przyjemnosc poznac osobiscie , powazny kolekcjoner , zdecydowanie nie handlarz. Duza wiedza i doswiadczenie w classic/vintage audio. To fakt bardzo surowa metoda oceny sprzetu to co na Alledrogo ludzie oceniaja jako BDB w/g oceny danas5 dostaloby moze 3+ Generalnie z mojej strony 100% zaufania. Jako kontrahent godny polecenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2008/11/24 10:10 #274670

A tak a propos Patrick dzięki za polecenie tego tunerka. Jestem bardzo zadowolony :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Muzyka łagodzi obyczaje

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2008/11/24 10:22 #274671

You Welcome !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2008/11/27 22:53 #275235

dobry wątek . ale ja jeszcze nikogo nie dodam .
Moja mama robi dobre pierogi . Polecam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2008/11/29 23:18 #275484

www.allegro.pl/item485742979_mar ... dial4.html

mmm.. śliczny :)

btw Jaroo, mógłbyś podać model Twojego tunerka? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"without music life would be a mistake"

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2008/12/07 22:44 #276602

A można dodać siebie ? ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2008/12/09 00:04 #276742

Patrick, super watek. zamierzam wykorzystac Twoje linki. dzieki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2009/06/06 09:33 #297333

Moze to watek nie zupelnie pasujacy do tego co chce przekazac ale nie widze sensu zakladania nowego.

Mianowicie , kupilem pare nowych klamotow z roznych zrodel w tym rowniez z Alledrogo i jedna rzecz jest znamienna => sprzedawcy nawet ci z Alledrogo pomimo ze jest system oceny tego co i jak sprzedaja maja w dupie w jakim stanie rzeczy dotra do kupujacego. Na dziesiec urzdzen jakie kupilem siedem bylo skandalicznie przygotowanych do wysylki (zabezpieczenie przdmiotu). Byly rowniez wypadki ze zaplacilem za przesylke priorytetem a paczka zostala nadana zwykla przesylka. W jednym wypadku (spor na Alledrogo) w zwiazku z tym ze przedmiot zostal po prostu wlozony chamsko w jakis karton i poklejony tasma uszkodzeniu (rysy) ulegl wyswietlacz. Najlepsze w tym wszystkim jest to ze za kazdym razem sam zglaszalem chec doplaty jakiejs sumy zeby przedmiot odpowiednio zabezpieczyc do transportu. najczesciej odpowiedz byla nastepujaca => "nie ma sie czego obawiac sprzet bedzie super zabezpieczony bez koniecznosci dodatkowych doplat!". Treraz ciekawostka najwiecej przypadkow takiej popeliny trafialo sie z Poznania i okolic => co za tym stoi? Czy fama o "poznaniakach" faktycznie jest prawdziwa. Pochodze z Krakowa , ponoc to krakusy uchodza za centusiow ale kiedy to mi przychodzi wyslac cokolwiek to pakowanie i zabezpieczanie urzdzenia zajmuje mi conajmniej godzine i jesli pisze ze koszt wysylki wynosi 50 pln (ciezar paczki z odpowiednim opakowaniem) to tyle place. NIe wiem skad sie bierze takie olewanie cudzych pieniedzy. Jesli komus cos sprzedaje to szanuje kupca i pieniadze , ktore mi placi oraz zdaje sobie sprawe z faktu ze ktos kupuje odemnie cos z zamyslem cieszenia sie nowym nabytkiem a nie szacowania strat lub rozmyslan co moglo sie uwalic w tak ciulowo zapbezpieczonym urzadzeniu. Reasumujac proponuje uwrazliwic sie na fakt negocjacji w tym wzgledzie i zabezpieczenie sie przed takimi niespodziankami np. poprzez klauzule ze w razie kaszany sprzet wraca na koszt sprzedajacego i zwrot kasy z odpowiednimi odsetkami => taki sposob krakusa na poznaniaka :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator