HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2010/02/13 16:32 #327443

Jeszcze o Mistrzu... Właśnie przeglądam dwupłytowe wydanie wszystkich odcinków (kupione na Allegro za ponad 200pln, trochę drogo, sam bym nie kupił, ale to na prezent) i chociaż sam box nie jest specjalnie imponujący a pudełka tandetne, to obraz jest bardzo doby, nie mam też zastrzeżeń do lektora (co jest zmorą większości wydań DVD). Warto kupić, bo w końcu zupełnie zniknie z rynku, a w sklepach próżno szukać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2010/02/13 17:49 #327456

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Wczoraj widziałem to "na śmieciach" - czyli w koszu w MM za 9,99 szt. - ale inne wydanie - każdy odcinek osobno (dostrzegłem tylko trzy odc.)
w sumie za komplet stówka - więc niby znośnie - tylko trochę głupio tak rozrzucać - przecież zmieściłoby się po kilka ma jednej płycie - no ale "kasa misiu, kasa!"
he - udało mi się nagrać wszystko z tv- za pomocą vhs -i jego timera - wyszło najtaniej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2011/12/19 01:50 #383606

True Grit, co po polsku ma oznaczać Prawdziwe Męstwo, i jest to o tyle nietrafione, że tytułowy grit mają w tej historii chyba nie tylko faceci.

... ure=relmfu

Żadne wielkie arcydzieło, ale coś w tym jest niebanalnego, chociaż scenariusz powstał dawno. Dla porównania schludna, trochę cukierkowa wersja z 1969 roku (cały film):

... re=related

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2011/12/29 20:12 #384087

Właśnie rozpoczął się na programie TV puls, opisywany przeze mnie film Łowcy smoków.

Jak ktoś ma ochotę...

... i po filmie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2012/01/06 12:00 #384381

Na dzisiaj aż dwa filmy, obydwa dobrze, albo bardzo dobrze znane :wink:
1. Maverick - z mnóstwem małych, drobnych scenek, które - chociaż bym nie chciał - wywołują uśmiech na twarzy, a szczególnie ujęcia wyrazów twarzy aktorów (ale nie tylko). Relaks murowany :) .
2. Operacja Corned-Beef - lekka, francuska komedyjka sensacyjna. Zawsze byłem zafascynowany niesamowitym tempem akcji. Znakomity Jean Reno.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2012/01/22 14:42 #385224

Spóźniony :twisted: , Kokon z 1985 roku, Polsat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2012/01/23 18:56 #385292

Polsat, miał okazję obcować z nimi u kumpla, to ci co puszczając po 10 minutach filmu jakieś 15 minut reklam :shock:

A Good year - dziś, 7:45 na film 4 , z gladiatorem (R. Crowe) luźna, klimatyczna opowieść o tym, ze czasem warto zwolnić i poszukać swojego miejsca. Facet chce sprzedać winnicę, przyjeżdża do Francji i ... ciepły, miły film dla całej rodziny,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2012/02/06 23:58 #386265

Nie wiem czy tylko na dzisiaj, bo to chyba na kilkanaście dni wystarczy :-D

www.youtube.com/results?search_q ... l0.1.4l5l0

:lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2013/01/07 18:31 #404015

W dniu wczorajszym oglądałem Vinylmania. Gramofon kręci światem, na programie PLANET+. Jednym z punktów programu to wizyta w japońskiej wytwórni ELP - gramofony na laser.

Mam nadzieje, że koleżeństwo trafi na powtórkę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2013/01/07 18:37 #404017

wdehe napisał: Polsat, miał okazję obcować z nimi u kumpla, to ci co puszczając po 10 minutach filmu jakieś 15 minut reklam :shock:

A Good year - dziś, 7:45 na film 4 , z gladiatorem (R. Crowe) luźna, klimatyczna opowieść o tym, ze czasem warto zwolnić i poszukać swojego miejsca. Facet chce sprzedać winnicę, przyjeżdża do Francji i ... ciepły, miły film dla całej rodziny,


GOOD YEAR! Przeurocza historia, fajna muzyczka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2013/01/07 21:50 #404047

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

emboy napisał:

wdehe napisał: Polsat, miał okazję obcować z nimi u kumpla, to ci co puszczając po 10 minutach filmu jakieś 15 minut reklam :shock:

A Good year - dziś, 7:45 na film 4 , z gladiatorem (R. Crowe) luźna, klimatyczna opowieść o tym, ze czasem warto zwolnić i poszukać swojego miejsca. Facet chce sprzedać winnicę, przyjeżdża do Francji i ... ciepły, miły film dla całej rodziny,


GOOD YEAR! Przeurocza historia, fajna muzyczka.



O tak!
A w tym miejscu przypomina mi się też podobnie uroczy film i historia - "Pod słońcem Toskanii" (taki był polski tytuł)
z Diane Lane! (co nie jest bez znaczenia :wink: )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2013/01/07 22:17 #404049

Rzeczywiście, obydwa kojarzą się podobnie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2013/01/08 21:22 #404163

donmichu napisał: W dniu wczorajszym oglądałem Vinylmania. Gramofon kręci światem, na programie PLANET+. Jednym z punktów programu to wizyta w japońskiej wytwórni ELP - gramofony na laser.

Mam nadzieje, że koleżeństwo trafi na powtórkę.


Na moment powrócę. Znalazłem fragment programu, jest to wizyta w ELP-e:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2013/01/27 15:34 #405393

TVP HD. Program w 3D, w technologii obraz obok obrazu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2013/01/27 16:56 #405401

donmichu napisał:

donmichu napisał: W dniu wczorajszym oglądałem Vinylmania. Gramofon kręci światem, na programie PLANET+. Jednym z punktów programu to wizyta w japońskiej wytwórni ELP - gramofony na laser.

Mam nadzieje, że koleżeństwo trafi na powtórkę.


Na moment powrócę. Znalazłem fragment programu, jest to wizyta w ELP-e:




może znikną wreszcie te wku...ce trzaski z igły na vinylu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

INTEL NUC+Cały set M2Tech HiFace EVO jako odtwarzacz plików audio, DAC DIY na AD1865,DAC na WM8742 DIY ,Fadel Art Reference One, pre P 1.7 Pass klon ,Aleph5 Pass klon, RR2 AkustyK,IC DIY linki ze srebra w teflonie.Tor zbalansowany.Wzmacniacz słuchawkowy klon Soha Mk III,AKG K701
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator