HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Hobbit (film) 2010/10/25 12:58 #356540

Taak. A tutaj jest film z poprzedniego wiecu zmontowanego w stylu LOTR:

... r_embedded

Dzis w NZ sa ludzie z Warner Bros wiec niedlugo sprawa powinna sie wyjasnic.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Hobbit (film) 2010/10/27 09:20 #356728

tak jak większosc osob przypuszczala, Hobbit zostaje w NZ:

www.theonering.net/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Hobbit (film) 2010/10/31 11:40 #357276

Ciekawe, kiedy w świetle tych informacji odbędzie się premiera na BR wersji rezyserskiej LOTR. Pierwotnie termin miał się zbiec z premierą Hobbita...Jestem cierpliwy, ale czekać jescze dwa lata :( . Szkoda kupować LOTR w wersji kinowej na BR , bo potem tak jak w przypadku DVD będzie się tylko kurzyć na półce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hobbit (film) 2010/10/31 12:08 #357278

ja kupilem BD w wersji kinowej i nie zaluje. dzwiek jest o WIELE lepszy od dvd. o obrazie nie wspominam. poza tym wiesz, warto miec wersje skrocona by zaprezentowac komus kto nie zna. na poczatek wersja rezyserska moze byc ponad sily kgoos kto oglada pierwszy raz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Hobbit (film) 2010/10/31 12:15 #357282

Trzeba wydoić klientów :) Zatem jeszcze trzeba poczekać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hobbit (film) 2010/10/31 12:36 #357287

smykus napisał: Trzeba wydoić klientów :) Zatem jeszcze trzeba poczekać


nikt nikogo nie zmusza do kupowania. wolny wybor przeciez. ja kupilem swiadomie bo chce miec dwie wersje: skrocona i pelna na BD.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Hobbit (film) 2010/10/31 13:16 #357292

Oczywiście, że nie. Ale gdyby najpierw wypuścili na br wersję, reżyserską to ile osób kupiłoby wersję kinową? Nie liczę maniaków, którzy chcą mieć obie.

Tak jest ze wszystkim, normalna sprawa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hobbit (film) 2010/10/31 19:38 #357312

smykus, ale taki jest biznes. film to tez biznes. mnie tez brzydzi sposob funkcjonowania wielkich korporacji, ale obawiam sie ze predko to sie nie zmieni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Hobbit (film) 2010/10/31 20:48 #357330

Nie zmieni się, bo nie byłoby zysków. Przykład z branży komputerowej. Nagrywarki z coraz większymi prędkościami nagrywania, coraz pojemniejsze dyski itd. Po co wypuścić nagrywarkę dvd x16 skoro można x2, x4, x8, x12 i na każdej zarobić (podobnie z nośnikami)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hobbit (film) 2010/11/09 18:24 #357919

Odnośnie dyskusji dot. długości trwania filmu, to myślę, że dobrze się składa, iż hobbit będzie taki długi. Mam nadzieję, że akcja książki zostanie przedstawiona w sposób płynny i wyczerpujący. Nie wiem czemu, ale znacznie przyjemniej mi się oglada lotra 1 niż lotra 3 - gdzie wydaje się, że film (lotr 3) jest jedną wielką sieczką. Tak czy siak - dobrze, że kręcą ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hobbit (film) 2010/11/09 20:58 #357932

Zgadzam sie z ocena czesci 3 LOTR. W 3 mamy generalnie jedno wielkie mordobicie :-D Choc oczywiscie calosc robi duze wrazenie.

1 i 3 sa jednak dla mnie zdecydowanie ciekawsze, bardziej zrownowazone jesli chodzi o watki fabuly.

ale to kwestia gustu oczywiscie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Hobbit (film) 2010/11/10 19:43 #358001

A ja właśnie zamówiłem LOTR na BR. Nie ukrywam, że po części dzięki Tobie Zentaur :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hobbit (film) 2010/11/10 20:12 #358005

na pewno warto miec wersje skrocona, czasem sie przydaje, tak jak mowilem, by prezentowac znajomym, rodzinie, ktora filmu jeszcze nie zna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Hobbit (film) 2011/01/27 14:43 #365430

Jackson w szpitalu (perforacja wrzodu zoladka, jest juz po operacji), wiec poczatek zdjec znowu sie opozni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Hobbit (film) 2011/02/02 09:16 #365856

Naszla mnie taka refleksja po obejrzeniu ponownie Fellowship of the Ring:

Przyjezdzajac do Hobbitonu i do Bilba Gandalf widzac go mowi:

You haven't aged a day.

Jezeli Bilbo nie postarzal sie od momentu znalezienia pierscienia czyli od czasu kiedy rozgrywala sie akcja Hobbita, to po jaka cholere zatrudniac innego aktora (Martin Freeman) skoro Bilba mogl grac ponownie Ian Holm?

Cala sprawa nie ma sensu tym bardziej, ze Jackson probuje polaczyc te dwa filmy i sciaga jak najwiecej aktorow z LOTR do Hobbita.

Ale moze sie myle.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator