HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Opłacalność naprawy Technics SL PG490 2018/03/18 12:29 #442366

Witam, chciałem się zarejestrować na tym forum, bo obudził się we mnie audiofil. Od małego słucham muzyki różnego rodzaju. Od chillout, przez trance, rock aż po muzykę filmową (np. Hans Zimmer). Zostałem więc posiadaczem Technicsa SL PG490 ale nie czyta płyt. Pewnie laser wymaga wymiany. Nie wiem tylko czy ten sprzęt jest godny naprawy, czy jest to w ogóle opłacalne? Może lepiej kupić odtwarzacz, np. Sony NS32, który podobno jest dobry do muzyki. Proszę Was zatem o jakąś poradę, Was - znawców muzyki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Opłacalność naprawy Technics SL PG490 2018/03/18 18:20 #442370

Moim zdaniem się opłaca, laser nie jest drogi, a wymiana szczególnie trudna, w zamian dostajemy całkiem poprawnie brzmiący i funkcjonalny odtwarzacz, swego czasu wybierany (w Angli) za najlepszy z tych najtańszych dostępnych na rynku bo ma świetny stosunek jakości do ceny.

www.hi-fi.com.pl/forum/6-diy/20407-wymia...ics-sl-pg380a#436179

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Opłacalność naprawy Technics SL PG490 2018/03/22 07:41 #442469

Właśnie dostałem mechanizm (laser,silniczki itd) do tego modelu i będę naprawiał.Pojawiły się problemy,bo małe są tam przewody i niewprawione ręcę mają trudność z lutowaniem:-)W każdym razie naprawię go i będę sprawdzał jaki dźwięk ze sobą reprezentuje ten shit:-)Dziękuję za pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator