HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zestaw stereo do 1200-1300 zł- używany 2018/02/12 19:33 #441587

Cześć wszystkim.
Poszukuję jakiegoś fajnego zestawu stereo na początek. Do wydania 1200-1300 zł. Z tej racji sprzęt tylko używany. Miejscowość: Opoczno, woj. łódzkie. W załączniku zamieszczam plan pokoju z ważnymi informacjami, a także zaznaczonymi miejscami odsłuchu.
Przy mojej konfiguracji pokoju najlepiej chyba sprawdzą się kolumny podłogowe? Myślałem wydać około 500-600 zł na wzmacniacz i 600-700 zł na kolumny. Czy to dobre proporcje?
Fajnie byłoby, gdyby wzmacniacz/amplituner posiadał pilot. W tym budżecie da się znaleźć sensowny amplituner, czy w grę wchodzą raczej tylko wzmacniacze?
Mogę się określić trochę jako taki All-rounder, słucham wszystkiego po trochu (poza klasyką ;) ). Chciałbym czegoś w miarę neutralnego, może lekko basowego z dużą sceną.
Zestaw będzie używany w około 60% do odsłuchów muzycznych, a w pozostałych 40% do filmów, TV i jako głośniki do PC. Będzie podpięty do FX-Audio DAC-X3 www.audiofanatyk.pl/recenzja-daca-fx-audio-dac-x3/ wraz ze słuchawkami Somic v2.
Proszę doświadczonych użytkowników na odpowiednie ukierunkowanie poszukiwań, a po cichu liczę na konkretne propozycje z portalów typu olx, allegro. Stawiam wirtualne piwo :)
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez odyniec444.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator