HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zestaw stereo do ~3000zł 2018/02/04 15:46 #441522

Witam wszystkich.
Właśnie przymierzam się do kupienia jakiegoś zestawu stereo, budżet jaki mogę przeznaczyć to +/- 3000zl.
Lubie słuchać dość głośno i dużo głównie muzyka elektroniczna i rap, zależy mi na porządnym basie.
Pokój jakies 18m2.
Chciałbym żeby były to kolumny podłogowe. Rozglądałem się trochę po ceneo ale jest tego naprawdę duzo, patrzyłem za około 1100 za sztukę np:
MAGNAT SHADOW 205 CZARNY
JBL ES 80 CZARNY
Wolałbym jednak jakis sprawdzony model z najlepszym mozliwie basem.
Jeśli chodzi o wzmacniacz to mam dylemat czy wzmak czy amplituner. Fajnie gdyby był odtwarzacz CD lub możliwość podłączenia do kompa lub telefonu.
Co było by najlepszym rozwiązaniem za taką kwotę? Rozważam w przyszłości rozbudowę zestawu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw stereo do ~3000zł 2018/02/08 19:08 #441560

Dzień dobry.
Biorąc pod uwagę Twoje preferencje, zwróciłbym Twoją uwagę na zestaw Yamaha R-N402D / Monitor Audio MR6 . To trochę powyżej założonego budżetu, ale w zestawie otrzymujesz nowoczesny, mocny i dynamicznie grający amplituner sieciowy oraz także mocne, dynamiczne kolumny podłogowe. Alternatywą jest zestaw Yamaha R-N402D / STX Electrino 250 . W tym przypadku masz polski, bardzo dobry zestaw kolumn.
Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator