HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Problemy z pradem. 2017/08/22 14:00 #439021

Witam,
Jestem juz troche bezradny na moj problem.Przejawia sie nastepujaco:
Komputer, ktory jest zrodlem dla mojego DACa przechwytuje moment "gaszenia swiatla w lazience" czy wylaczania wentylatora pokojowego.Objawia to sie sygnalem rozlaczenia USB w PC.
Potrzebuje to naprawic gdyz rozlacza mi to kierownice podczas wyscigow online.

Sprzetu mam w pokoju bardzo duzo- plazma,wzmak,pc i kierownica z poteznym silnikiem 21Nm zasilana z kolejnego tak jakby PC, bo skrzynka jest jak PC tylko ma odpowiedni mocny zasilacz.

Nie wiem co moge zrobic, czy zastosowac jakies uziemienie badz ekrany?Czy zastosowac kabel usb z wlasnym wzmocnieniem 5v?

Mieszkanie ma korki starego typu sztuk 4.


Jesli ktos uwaza, ze to offtop, to szukam tez kolumn do Accuphasea z odpowiednim basem, czyli, krotkim,precyzyjnym,kontrolowanym,szybkim.Bez mruczanda i o nienagannej rownowadze tonalnej.Wmacniacz ma mocny bas a ja chce sluchac glosno bez lomotania nadmiernego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!

Problemy z pradem. 2017/08/22 14:58 #439022

Szukaj kolumn zamkniętych ewentualnie z czymś co wygląda jak niby otwór stratny jak w Quadralach Phonologue, a co do zasilania - a jakieś listwy zasilające nie pomagają ? Może warto kupić jakiegoś najlepszego Acar-a.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problemy z pradem. 2017/08/23 00:09 #439039

Podlaczone mam do listwy Supry, tyle ze zasilajacy jest zwykly kabel od pc.Mam tez inna listwe za 35zl i to samo.

Audio mam do sciany bo gra duzo lepiej niz z listwy.

Co do kolumn to kwota powyzej 5tys.Chetnie widzial bym cos na ceramikach, ale niestety ciezko ponizej 10k.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!

Problemy z pradem. 2017/08/26 14:16 #439106

Problem rozwiazany.Okazalo sie, ze wtyczka od wentylatora prawdopodobnie od potrzsania posadami pokoju przez bas wyskoczyla z listwy.Siedzi tam bardzo luzno.I jak juz wyskoczyla to raz laczyla raz nie bo ledwo kontaktowalo.I przez to w jakis sposob przenosil sie sygnal na komputer.
Dobrze, ze nic mi nie zjaralo :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator