HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/12/11 22:00 #436157

Czy wersja na WP jest brana pod uwagę? Tak z ciekawości pytam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/12/12 12:47 #436167

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Pytanie przekazałem i cytuję odpowiedź operatora:



W przyszłości wyprodukujemy aplikację dla WP ale na razie są problemy z kompatybilnością wszystkich systemów operacyjnych Windows a nie możemy sobie pozwolić, żeby aplikacja nie działała na wszystkich telefonach z systemem Windows Phone.

Z drugiej strony udział w rynku aplikacji na WP jest na razie tak niski że ich produkcja jest mało opłacalna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/12/12 19:50 #436168

Kiedy nowy numer 12/2016?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem

Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/12/14 01:12 #436174

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Przywaliło robotą, a raczej tzw. rzeczami na czasie. Zawsze na koniec roku jest ciśnienie. Cyfra będzie najdalej w środę, wersja papierowa, w czwartek. W przyszłym tygodniu.
Muszę w tej sytuacji coś zaproponować na rozluźnienie atmosfery. Nic mądrzejszego nie przychodzi mi do głowy...
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor
Ostatnia edycja: przez Maciej Stryjecki.

Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/01/07 02:08 #436305

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Już niedługo będzie dostępny 1/2017 - numer z Nagrodami Roku. A prenumeraty trafiaja do ludzi, za co dziękujemy!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/01/30 15:12 #436509

witam.......mam pytanko.....kiedy zaczynacie wysyłać wersję drukowaną.....dziś 30 a tu nic

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/01/31 14:55 #436523

właśnie dotarł....lepiej późno niż wcale :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/01/31 15:24 #436525

A fajny chociaż ? Bo spis treści jakiś taki niedługi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/01/31 18:12 #436526

no taki na dwa razy...leży w toalecie....i kto chce ten czyta :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/01/31 18:44 #436527

TV napisał: no taki na dwa razy...leży w toalecie....i kto chce ten czyta :)

Podejrzanie śmierdząca sprawa ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/02/01 08:38 #436532

Ale czy jest coś dla czego warto kupić numer bo kupiłem już AV i Audio i tam jest co czytać. Czy relacja z AVS2016 jest fajnie napisana i o wielu prezentacjach czy tylko o "greatest best of top topów" ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/02/01 22:50 #436549

raczej nic ciekawego....standard

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/02/02 00:54 #436550

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Czy dobrze, czy źle, nie wiem. Staramy się robic najlepiej, jak umiemy, ocena nalezy do Was. A w kwestii relacji z AS zależalo nam, żeby pokazac, w miare mozliwości, wszystko. Czy to dobra opcja, czy zła? Też nie wiem. Konkurencja pokazuje wystawe na 3 stronach, my na ponad 30, w dwóch odcinkach. Wiem, że to odbiera miejsce innym materiałom, ale na cos sie trzeba zdecydować. Może dlatego konkurencja robi to lepiej/gorzej, nie wiem. Bo pozostaje miejsce na inne teksty, a tu taka kobyła... Przynajmniej chcielismy zrównowazyc to bogatym działem muzycznym, z szerokim artykułem Dziadosza (miedzy innymi), którego uważam za świetnego autora, swietnych tekstów, takiej publicystyki muzycznej mi brakowało. nie w naszym magazynie, ale w ogóle, w kraju. Czy ludzie docenią? Też tego nie wiem...
Chociaz, skoro TV pisze, że to standard, to znaczy, że nie warto sie wysilac, bo ludzie tych relacji nie chcą i wystarczy im zdawkowy reportaż. A to tez wazna wskazówka, za która dziękuję z całego serca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor
Ostatnia edycja: przez Maciej Stryjecki.

Re:RE: Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/02/02 08:06 #436551

Ja akurat wolę relacje szersze, a nie tylko wybrane najlepsze, najdroższe (i najczęściej najbrzydsze), może być ewentualnie osobny akapit dotyczący najlepszych/najciekawszych lub ... spektakularnie fatalnych (te czyta się najfaniej :evil: ).
Trzydzieści stron to może i faktycznie kobyła ale jeśli obserwacje wnikliwe to moim zdaniem dobrze. Czytałem relacje na stronie Tomka Karasińskiego i też mi się wydawało że "orany ileż tego jest" ale jakoś się przeczytało i okazało się, że w kilku sprawach mamy takie same spostrzeżenia, a to w ramach ludzkiej próżności zawsze miło łechta ;) .

Dział muzyczny zawsze mocno się trzymał więc to faktycznie standard, a że wysoki to już problem konkurencji, która ogranicza się raczej do recenzji płyt ... ale z drugiej strony ... jeśli chodzi o recenzje sprzętowe ... to z kolei nie wygląda dobrze dla Was.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Re:RE: Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/02/02 08:51 #436553

no jasne, że standard.....zawsze w numerze styczniowym są nagrody roku i relacja z audio show....czy to dobrze czy nie każdy niech osądzi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator