HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re:RE: Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/02/02 11:41 #436561

Nagrody to ja pamiętam zawsze były w grudniu, choć przyznam że od roku, dwóch nie jestem z wszystkimi numerami na bieżąco, choć drzewiej miałem całe roczniki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/02/23 11:38 #436823

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
W numerze 2/2017 płyty roku. W kategoriach: klasyka, jazz i pop-rock nasi recenzenci wybrali najbardziej interesujące albumy, pozycje obowiązkowe w Waszych płytotekach. Zapraszamy do lektury drukowanego wydania, a także elektronicznej wersji z aplikacją mobilną. Do końca lutego możecie skorzystać z kodu rabatowego: HIFI i zaprenumerować e-wydanie na rok, za 24,50 zł!
e-wydanie: e.hfm.pl/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Re:RE: Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/02/23 21:43 #436827

Wersja mobilna czyta się świetnie. Sprawdziłem w korku, wracając z pracy darmowe e-wydanie. Gratulacje!
Aż się zamachnąłem znowu skutecznie na roczną prenumeratę :)

PS. Ale tapatalkowanie kuleje niestety nieustannie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/02/24 07:37 #436828

W mobilnej wersji przydałoby się poprawić spis treści. Teraz przy jego wyświetleniu zdarzają się czarne strony, na przykład w nowym numerze strony 16, 29, a strony 24 i 25 pojawiają się na samym końcu... I 25 też jest czarna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/02/24 07:53 #436829

  • Juno
  • Juno Avatar
  • Gość
  • Gość
Jeśli kod do rocznej prenumeraty w cenie 24,50 to: HIFI, to w aplikacji nie działa. Cały czas cena 19,90€.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Juno.

Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/02/24 15:04 #436835

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Edgar: już przekazuję uwagi komu trzeba.
Juno: zgadza się. Tylko na naszej stronie. Z Appstore i Google nie da sie ustalić takiej praktyki. To duże firmy z dużą inercją.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/02/26 13:24 #436841

Maciej Stryjecki napisał: Edgar: już przekazuję uwagi komu trzeba.
Juno: zgadza się. Tylko na naszej stronie. Z Appstore i Google nie da sie ustalić takiej praktyki. To duże firmy z dużą inercją.


Czy mogę naiwnie zakładać, że moje "PS." (PS. Ale tapatalkowanie kuleje niestety nieustannie.) również zostało przekazane komu trzeba?

PS. Ja tam żadnych czarnych stron nie widziałem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/03/01 00:38 #436862

  • Juno
  • Juno Avatar
  • Gość
  • Gość
Maciej Stryjecki: Dziękuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/05/29 08:50 #438166

Formularz logowania w wersji mobilnej (ios) nie ma obslugi komunikatu braku konta w serwisie, klikanie w takim przypadku w Zaloguj nie generuje zadnej akcji ani komunikatu bledu.

Poza tym funkcjonalnie na w/w systemie bardzo ok, czytelnosc wzorowa, zoom rowniez dziala bezproblemowo. Niepotrzebnie zablokowana jest mozliwosc kopiowania tekstu, mozna to bezproblemowo ominac eksportujac do iBooks. Brakuje w recenzjach jakiejkolwiek analizy parametrow technicznych i ich weryfikacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez rafal01.

Nowe e-wydanie z aplikacją 2017/05/29 15:04 #438167

rafal01 napisał: Brakuje w recenzjach jakiejkolwiek analizy parametrów technicznych i ich weryfikacji.


To zamierzona droga, droga trudna i zawiła, jednak mędrca szkiełko i oko przeszkadzało by tylko w podążaniu nią. Innymi słowy, "TE" sprawy redakcja zawsze brała "na czucie", zatem jeśliś spragniony fachowej oceny i weryfikacji tego czy producent żądając za swój klamot worka pieniędzy (albo wywrotki) przyłożył się do roboty czy tylko do marketingowego bełkotu, ładnych folderów i tworzenia magicznej otoczki - to kup Audio albo AudioVideo co sam często czynię.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe e-wydanie z aplikacją 2019/01/28 18:48 #446134

tak się zastanawiam...kiedy wyjdzie wersja papierowa z 2019 roku...już 28 stycznia, prenumerata wykupiona a w skrzynce pusto :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe e-wydanie z aplikacją 2019/01/30 15:19 #446146

Wina poczty. W Warszawie jest jakiś dramat i horrendum z przychodzącą, a niewykluczone, że i z wychodzącą. Styczeń był wysyłany dobre 10 temu i ani widu, ani słychu. Ja jeszcze nie dostałem grudniowego i pewnie nie dostanę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hi-Fi i Muzyka
Muzyka łagodzi obyczaje, ale nic tak nie rozpala emocji, jak sprzęt służący do jej odtwarzania.

Nowe e-wydanie z aplikacją 2019/02/05 10:39 #446192

Potwierdzam. 26.01 odebrałem numer styczniowy w kiosku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Nowe e-wydanie z aplikacją 2019/11/15 04:50 #447609

ja z zupełnie innej beczki....najwidoczniej macie problem z kopiowaniem cen z audio fast....było sprostowanie odnośnie zaniżonej ceny gryphona antileon evo (30900 pln) 06/2019 a tu kolejna wtopa PrimaLuna EVO 300 (30900 pln) 11/2019..choć w tekście jest 19 kzł....będzie sprostowanie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe e-wydanie z aplikacją 2020/08/19 19:27 #449096

Może połączyć jakoś wersję elektroniczną? Np. zakup wersji drukowanej pozwala na dostęp do wersji cyfrowej. Lub zakup prenumeraty cyfrowej daje zniżkę na drukowaną.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator