HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/11/06 11:23 #435874

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Czy mieliście okazję sprawdzić, jak działa? Można to zrobić bez kosztów, 2 numery są za darmo, w tym aktualny. Będę wdzięczny za opinie.
Poniżej instrukcja obsługi. Co trzeba zrobić, krok po kroku.
Jakby co, mozna się dzielic kodem ze znajomymi. Ilość jego użyć jest nioeograniczona. Ograniczony jest czas.

Aby przeczytać e-wydanie:
1. załóż konto na e.hfm.pl (wystarczy wpisać w przeglądarce e.hfm.pl)
2. sprawdź e-mail i potwierdź adres klikając w otrzymany link;
3. zaloguj się do swojego konta na stronie e.hfm.pl/
4. po zalogowaniu możesz czytać numer 11/16 całkowicie za darmo.

Aby kupić prenumeratę 50 % taniej (24,50 za rok!)

Zrobiłeś już wszystko, co opisane w 4 punktach wyżej, możesz iść dalej.
1. kliknij zakładkę „prenumerata” i przycisk „kup” przy prenumeracie rocznej;
2. wpisz kod zniżkowy HIFI w odpowiednie miejsce, a cena prenumeraty rocznej automatycznie obniży się o 50 %;
3. kliknij „kup” i zapłać za prenumeratę tak, jak ci wygodnie;
4. jeśli chcesz czytać magazyn na urządzeniu mobilnym, zainstaluj bezpłatną aplikację „Hi-Fi i Muzyka” odpowiednią dla twojego urządzenia:
· ze sklepu Google Play
· ze sklepu App Store
5. zaloguj się do aplikacji, pobierz e-wydanie i czytaj „Hi-Fi i Muzykę” w dowolnej chwili, gdziekolwiek jesteś (także offline – w samolocie, na wakacjach, poza zasięgiem).

Zalogowanie na koncie i skorzystanie z promocji nie powoduje otrzymywania żadnych maili reklamowych, ani innego spamu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/11/07 22:53 #435893

A gdzie Windows Phone? To sobie jednak nie poczytamy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/11/08 09:28 #435896

smykus_starszy napisał: A gdzie Windows Phone?


Tutaj www.spidersweb.pl/2016/04/statystyki-windows-phone.html :evil:

Nie, nie mam Androida ani iOS-a, nie mam na czym mieć ale WP uważam za nie głupi system więc nie bardzo rozumiem czemu leci na pysk. Może ludzie mają awersję do wszystkiego co ma w nazwie "Windows".

E-wydanie przejrzałem i jakoś mi tak szybko przeleciało. Mam wrażenie, że mało "niusów" było. Na innych serwisach jest tego więcej, a może to tylko wrażenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/11/12 21:30 #435952

Ciężko zdobywać popularność, jeśli się nie wypuszcza urządzeń.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/11/12 22:23 #435953

No i fajnie :)
A przy okazji już od ponad roku magazyn Hi-fi Choice jest bezpłatny każde wydanie, również aplikacja na androida dla urządzeń mobilnych.
Pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem
Ostatnia edycja: przez sir.jax.

Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/11/13 21:56 #435961

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
A nasz jest za 24,50, do końca roku.
I też chyba fajnie :)
John 1,5V. Może jest więcej, ale my, jak zwykle, dajemy więcej tekstu, staramy sie opisac dokładniej każdego, nowego grata. Cięzko powiedzieć, czy to lepiej, czy gorzej, kwestia gustu i preferencji, jak to w naszym światku...
Wielkie dzieki za wszystkie komentarze. Każdą opinię i rade przekazujemy informatykom. Jeżeli cos sie da poprawić i ludziom może być wygodniej, to trzeba.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor
Ostatnia edycja: przez Maciej Stryjecki.

Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/11/22 14:57 #436052

Szanowny Panie Redaktorze,

A czy myślicie o połączeniu wersji elektronicznej z drukowaną. Raczej jestem tradycjonalistą i przy słuchaniu muzyki czy piciu kawy wolę czytać czasopisma drukowane. Jadnak wiadomo, że i one się zużyją, zniszczą czy cokolwiek.

Może połączyć jakoś wersję elektroniczną? Np. zakup wersji drukowanej pozwala na dostęp do wersji cyfrowej. Lub zakup prenumeraty cyfrowej daje zniżkę na drukowaną.

Czekam na ciekawą odpowiedz.

Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/11/22 19:00 #436054

HudyBP napisał: wolę czytać czasopisma drukowane.

Jadnak wiadomo, że i one się zużyją, zniszczą czy cokolwiek.


Kwestia punktu spojrzenia. Ponieważ mimo komputerowej nawigacji, tradycyjne mapy nadal są na mostku. Dlaczego? Ano dlatego, że się nie psują :)

Z tym że dom to nie okręt/statek i generalnie wystarczy zwykły NAS z RAID1 i backup na USB.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/11/22 19:55 #436055

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Myślimy nad takim rozwiązaniem, żeby każdy "papierowy" prenumerator dostał prenumeratę e-wydania gratis. Trzeba tylko ogarnąć techniczne detale.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Re:RE: Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/11/22 23:32 #436059

Maciej Stryjecki napisał: Myślimy nad takim rozwiązaniem, żeby każdy "papierowy" prenumerator dostał prenumeratę e-wydania gratis. Trzeba tylko ogarnąć techniczne detale.

Maciej, pdf dla prenumeratorów to nie jest żaden problem - są konta, da się to powiązać.

A w drogą stronę? To się nie da - to są koszty druku jednak.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/11/22 23:51 #436061

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Święte slowa, co do druku.
A w drugiej kwestii: to "e" nie ma nic wspólnego z PDF-em. :)
Klasyczne PDF-y e-kioskowe mamy od 10 (?) lat. To jest nowa rzecz, dostosowana do nowych czasów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Re:Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/11/23 00:47 #436062

Maćku, ja tam jestem starym grzybem i lubię pdf. Dlaczego? Bo jak go złożyłem u siebie, to tak wygląda u Ciebie.

No ale ja to truskawki cukrem... posypuję ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/11/23 15:44 #436064

Zalogowałem się, prenumeratę zakupiłem.
Napiszę tak: apka na Androida świetna, tekst wyraźny z dużymi literami, w porównaniu z pdf to kosmiczna różnica na plus e-wydania HFiM.
Mam też konto w e-kiosku i długo się wahałem nad zakupem tam prenumeraty, ponieważ czasopisma wyglądają tam tak samo jak na papierze i jest to po prostu nie do przeczytania na jakimkolwiek smartfonie czy też tablecie. Literki malusie, a po powiększeniu trzeba bez przerwy miziać po ekranie żeby przesuwać czytany tekst i wszystko jest ok do momentu gdy trzeba przeskoczyć do następnej kolumny, albo po drodze jest jakiś obrazek...
HFiM zrobiło kawał dobrej roboty tym e-wydaniem. Jak na razie e-kiosk i wszelkiego rodzaju pdf mogą się schować.
Gratulacje, drogi Macieju!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/11/26 09:18 #436072

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
A ja chciałem kupić.
Założyłem konto.
Chciałem zapłacić.
Ale wszystkie płatności oferowane (te które mi się wyświetliły) nie uwzgledniaja mojego banku.
Natomiast płatności kartą - brak
No to wybrałem płatność Mpay - (bo płatnośc telefoniczna- miało być szybko) okazuje sie ze trzeba instalowac aplikację do płatności, doładowac konto itd. itp. NIE - dziekuję
No to chciałem wybrać jakąś inna metodę płatności - nie da się.
W efekcie zostałem z niedokończoną transakcją i nie możnością zaczęcia jeszcze raz bo "kod został wykorzystany"

paypala brak, karty kredytowej brak - szkoda

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Nowe e-wydanie z aplikacją 2016/11/26 16:42 #436074

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Czasem pojawiaja sie problemy z płatnościa (dotpay ma nie wszystkie banki w palecie), albo z wykorzystaniem kodu (głównie wynikające z błędu uzytkownika), ale na bieżąco sa rozwiązywane. Operator bardzo sprawnie reaguje zarówno na indywidualne przypadki (zawsze pomaga, chociaż nie robi tego w trybie 7/24), jak i na wskazówki/porady co do funkcjonalności.
Także jeżeli cos nie hula, piszcie, będzie poprawione.
Nieudane transakcje i błędy to jakieś 1-2% przypadków, co nie znaczy, że nie nalezy traktować ich smiertelnie poważnie.
Ot, ostatnio dodalismy guzik "pomoc". Linka do tej dyskusji także przekażę, gdzie trzeba. Bezposredni kontakt z odbiorcą, to super sprawa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor
Ostatnia edycja: przez Maciej Stryjecki.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator